Facos BVBA
Opening faillissement 5,3 VTEDe score van Facos verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2016
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Facos
| 2016 | 2015 | |
|---|---|---|
| Omzet | 212 239 € | |
| Nettoresultaat | 786 € | |
| Eigen vermogen | 26 045 € | |
| Liquide middelen | 7 983 € | |
| EBITDA | 5 084 € | |
| Totaal activa | 47 432 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2016neergelegd op 09/01/2017
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2015neergelegd op 11/02/2016
Financiële analyse van Facos
- Solvabiliteit54,9 %mediaan van de sector: 22,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Facos
Publicaties van Facos in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0546.615.883
- Btw-nummer
- BE0546615883
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 05/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 17/02/2014
- Zetel
- 6041 Charleroi
- Grootte
- Zeer klein · 5,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2016 · neergelegd op 09/01/2017
- Activiteit
- Cafés en bars (NACE 56301)
Facos (BVBA) is sinds 2014 gevestigd in Charleroi en actief in: cafés en bars. Voor boekjaar 2016 rapporteert ze een omzet van 212 239 €, een winst van 786 € en een eigen vermogen van 26 045 €. Met 5,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 54,9 %, boven de mediaan van de sector (22,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Facos
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- HQ Activiteiten van drinkgelegenheden Charleroi · balans 48 226 €
- k'FE LE CLUB Activiteiten van drinkgelegenheden Châtelet · balans 45 091 €
- Sapoa Activiteiten van drinkgelegenheden Charleroi · balans 50 181 €
- CD Life Activiteiten van drinkgelegenheden Charleroi · balans 44 382 €
- 4Tastic Activiteiten van drinkgelegenheden Thuin · balans 52 394 €
- Mcqc Events Activiteiten van drinkgelegenheden Erquelinnes · balans 42 411 €
- THE BAR IN Town Activiteiten van drinkgelegenheden Charleroi · balans 40 917 €
- Hatip Activiteiten van drinkgelegenheden Charleroi · balans 40 233 €
Veelgestelde vragen over Facos
Wat is de omzet van Facos?
Volgens de jaarrekening 2016 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Facos 212 239 €.
Wat is het btw-nummer van Facos?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0546615883 voor Facos, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0546.615.883.
Waar is de zetel van Facos?
Volgens het KBO-register is de zetel van Facos gevestigd in 6041 Charleroi.
Wat is het eigen vermogen van Facos?
Bij de afsluiting van boekjaar 2016 bedraagt het eigen vermogen van Facos 26 045 €, een solvabiliteit van 54,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Facos?
Gemiddeld 5,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2016.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Facos?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Facos. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Facos
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →