Code 42 BV
De score van Code 42 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -99 % Totaal activa -7 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Code 42
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 38 847 € | ||||
| Eigen vermogen | 1 929 € | ||||
| Liquide middelen | 49 249 € | ||||
| EBITDA | 74 030 € | ||||
| Totaal activa | 234 740 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 07/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 14/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 08/06/2022
Financiële analyse van Code 42
- Solvabiliteit0,8 %mediaan van de sector: 55,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Code 42
Publicaties van Code 42 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0541.615.732
- Btw-nummer
- BE0541615732
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0541615732 · vastgesteld op 16/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/11/2013
- Zetel
- 1140 Evere
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/08/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Code 42 (BV) is sinds 2013 gevestigd in Evere en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 38 847 € en een eigen vermogen van 1 929 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 0,8 %, onder de mediaan van de sector (55,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Code 42
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- FEXT Ontwerpen van computerprogramma’s Brussel · balans 236 382 €
- Sylho Group Ontwerpen van computerprogramma’s Ukkel · balans 232 987 €
- Streamit Ontwerpen van computerprogramma’s Sint-Lambrechts-Woluwe · balans 236 592 €
- EXP4U Ontwerpen van computerprogramma’s Ganshoren · balans 232 620 €
- Flying Pixel Ontwerpen van computerprogramma’s Vorst · balans 238 507 €
- Mediaweb Ontwerpen van computerprogramma’s Sint-Jans-Molenbeek · balans 238 540 €
- Merciki Ontwerpen van computerprogramma’s Brussel · balans 230 754 €
- Postscriptum Nace Ontwerpen van computerprogramma’s Etterbeek · balans 230 578 €
Veelgestelde vragen over Code 42
Wat is de omzet van Code 42?
Code 42 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Code 42?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0541615732 voor Code 42, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0541.615.732.
Waar is de zetel van Code 42?
Volgens het KBO-register is de zetel van Code 42 gevestigd in 1140 Evere.
Wat is het eigen vermogen van Code 42?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Code 42 1 929 €, een solvabiliteit van 0,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Code 42?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Code 42. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Code 42
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →