Monterossa BV
De score van Monterossa verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +15 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Monterossa
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 138 797 € | ||||
| Eigen vermogen | −338 468 € | ||||
| Liquide middelen | 4 624 € | ||||
| EBITDA | 145 622 € | ||||
| Totaal activa | € 2,65 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 09/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Monterossa
- Solvabiliteit-12,7 %mediaan van de sector: 50,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Monterossa
Publicaties van Monterossa in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0538.814.907
- Btw-nummer
- BE0538814907
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0538814907 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 20/09/2013
- Zetel
- 1050 Elsene
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Monterossa (BV) is sinds 2013 gevestigd in Elsene en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 138 797 € en een eigen vermogen van −338 468 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt -12,7 %, onder de mediaan van de sector (50,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Monterossa
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Detroit Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Aarschot · balans € 2,66 mln
- Immo Emergo Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans € 2,66 mln
- Keroto Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Mechelen · balans € 2,65 mln
- Diek Dhont Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Maldegem · balans € 2,65 mln
- Atraxys Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ukkel · balans € 2,65 mln
- Solvint Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Waterloo · balans € 2,65 mln
- Dm.P Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Wetteren · balans € 2,66 mln
- Ceka Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Beerse · balans € 2,64 mln
Veelgestelde vragen over Monterossa
Wat is de omzet van Monterossa?
Monterossa legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Monterossa?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0538814907 voor Monterossa, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0538.814.907.
Waar is de zetel van Monterossa?
Volgens het KBO-register is de zetel van Monterossa gevestigd in 1050 Elsene.
Wat is het eigen vermogen van Monterossa?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Monterossa -338 468 €, een solvabiliteit van -12,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Monterossa?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Monterossa. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Monterossa
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →