Imcon BV
De score van Imcon verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen +8 % Totaal activa -16 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Imcon
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 54 462 € | ||||
| Eigen vermogen | 488 394 € | ||||
| Liquide middelen | 70 632 € | ||||
| EBITDA | 101 929 € | ||||
| Totaal activa | 671 705 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 30/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 13/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 24/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 24/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 31/10/2022
Financiële analyse van Imcon
- Solvabiliteit72,7 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Imcon
Publicaties van Imcon in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0537.744.145
- Btw-nummer
- BE0537744145
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0537744145 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/08/2013
- Zetel
- 9080 Lochristi
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 30/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Imcon (BV) is sinds 2013 gevestigd in Lochristi en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 54 462 € en een eigen vermogen van 488 394 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 72,7 %, boven de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Imcon
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Berlann Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Bornem · balans 677 663 €
- Immo VAN Maele Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Jabbeke · balans 678 056 €
- Indigo Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Pajottegem · balans 681 166 €
- S2HP Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Alken · balans 662 101 €
- Tasar Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Menen · balans 656 395 €
- Civic Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Staden · balans 652 396 €
- LINA Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Haaltert · balans 699 454 €
- Bepa Bagro Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Veurne · balans 699 972 €
Veelgestelde vragen over Imcon
Wat is de omzet van Imcon?
Imcon legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van Imcon?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0537744145 voor Imcon, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0537.744.145.
Waar is de zetel van Imcon?
Volgens het KBO-register is de zetel van Imcon gevestigd in 9080 Lochristi.
Wat is het eigen vermogen van Imcon?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Imcon 488 394 €, een solvabiliteit van 72,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Imcon?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Imcon. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Imcon
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →