Step+ BV
De score van Step+ verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +20 % Totaal activa +12 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Step+
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 42 949 € | ||||
| Eigen vermogen | 616 248 € | ||||
| Liquide middelen | 32 717 € | ||||
| EBITDA | 65 388 € | ||||
| Totaal activa | 980 913 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 14/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 20/07/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 12/08/2021
Financiële analyse van Step+
- Solvabiliteit62,8 %mediaan van de sector: 49,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Step+
Publicaties van Step+ in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0508.607.721
- Btw-nummer
- BE0508607721
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 20/12/2012
- Zetel
- 4000 Luik
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 25/07/2025
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Step+ (BV) is sinds 2012 gevestigd in Luik en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 42 949 € en een eigen vermogen van 616 248 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 62,8 %, boven de mediaan van de sector (49,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Step+
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- PWAG Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Tongeren-Borgloon · balans 981 037 €
- CRT Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Lievegem · balans € 1,22 mln
- Vanhie Groep Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Wemmel · balans 980 616 €
- Husk Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans 981 216 €
- Business for Growth Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Deinze · balans 980 399 €
- Imavest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Koksijde · balans 979 461 €
- Eagle Development Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Elsene · balans 979 090 €
- BMH Handel in eigen onroerend goed Brussel · balans 978 734 €
Veelgestelde vragen over Step+
Wat is de omzet van Step+?
Step+ legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Step+?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0508607721 voor Step+, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0508.607.721.
Waar is de zetel van Step+?
Volgens het KBO-register is de zetel van Step+ gevestigd in 4000 Luik.
Wat is het eigen vermogen van Step+?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Step+ 616 248 €, een solvabiliteit van 62,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Step+?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Step+. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Step+
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →