Vandobuild BVBA
Gerechtelijke ontbinding of nietigheid 3,2 VTEDe score van Vandobuild verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2022
Evolutie 2019 → 2022: Eigen vermogen +133 % Totaal activa +138 % Personeelsbestand (gem. VTE) +78 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Vandobuild
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 60 736 € | ||||
| Eigen vermogen | 370 743 € | ||||
| Liquide middelen | 287 125 € | ||||
| EBITDA | 132 878 € | ||||
| Totaal activa | 849 931 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 30/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 03/02/2022
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2020neergelegd op 22/01/2021
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2019neergelegd op 10/12/2019
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2018neergelegd op 15/01/2019
Financiële analyse van Vandobuild
- Solvabiliteit43,6 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Vandobuild
Publicaties van Vandobuild in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0505.850.050
- Btw-nummer
- BE0505850050
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 05/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 02/12/2014
- Zetel
- 8020 Oostkamp
- Grootte
- Zeer klein · 3,2 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2022 · neergelegd op 30/01/2023
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
Vandobuild (BVBA) is sinds 2014 gevestigd in Oostkamp en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2022 rapporteert ze een winst van 60 736 € en een eigen vermogen van 370 743 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,2 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 43,6 %, boven de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Vandobuild
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Descamps Building Burgerlijke en utiliteitsbouw Wevelgem · balans 850 057 €
- Bouwwerken L. Debeil & M. Lagae Burgerlijke en utiliteitsbouw Tielt · balans 661 498 €
- Vadoya Burgerlijke en utiliteitsbouw Wingene · balans 831 344 €
- VAN Daele Algemene Bouwwerken Burgerlijke en utiliteitsbouw Pittem · balans 818 536 €
- Logi-technic Building Burgerlijke en utiliteitsbouw Jabbeke · balans 816 333 €
- Bouwonderneming BOUILLON Burgerlijke en utiliteitsbouw Knokke-Heist · balans 849 884 €
- Rogebouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Kruisem · balans 849 262 €
- KMK Construction Burgerlijke en utiliteitsbouw Maldegem · balans 846 114 €
Veelgestelde vragen over Vandobuild
Wat is de omzet van Vandobuild?
Vandobuild legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2022.
Wat is het btw-nummer van Vandobuild?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0505850050 voor Vandobuild, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0505.850.050.
Waar is de zetel van Vandobuild?
Volgens het KBO-register is de zetel van Vandobuild gevestigd in 8020 Oostkamp.
Wat is het eigen vermogen van Vandobuild?
Bij de afsluiting van boekjaar 2022 bedraagt het eigen vermogen van Vandobuild 370 743 €, een solvabiliteit van 43,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Vandobuild?
Gemiddeld 3,2 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2022.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Vandobuild?
Het register telt 4 actieve mandaten bij Vandobuild. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Vandobuild
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →