L&L Engineering BV
De score van L&L Engineering verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +23 % Totaal activa +17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 13 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van L&L Engineering
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 10 575 € | ||||
| Eigen vermogen | 162 531 € | ||||
| Liquide middelen | 191 651 € | ||||
| EBITDA | 12 911 € | ||||
| Totaal activa | 196 381 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 22/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 15/06/2022
Financiële analyse van L&L Engineering
- Solvabiliteit82,8 %mediaan van de sector: 49,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van L&L Engineering
Publicaties van L&L Engineering in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0504.935.478
- Btw-nummer
- BE0504935478
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0504935478 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/02/2013
- Zetel
- 6110 Montigny-le-Tilleul
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121)
L&L Engineering (BV) is sinds 2013 gevestigd in Montigny-le-Tilleul en actief in: activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 10 575 € en een eigen vermogen van 162 531 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 82,8 %, boven de mediaan van de sector (49,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als L&L Engineering
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Edstab Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Profondeville · balans 195 965 €
- Services Consultance Argento Franco Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Binche · balans 194 900 €
- DSX Consult Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs 's-Gravenbrakel · balans 193 994 €
- YRAP Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Bergen · balans 201 637 €
- Towili Solutions Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Pont-à-Celles · balans 201 721 €
- B2E Baneton Estimations-Expertises Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Namen · balans 196 167 €
- BN2 Consulting Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Brussel · balans 196 603 €
- Geribel Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Roeselare · balans 197 243 €
Veelgestelde vragen over L&L Engineering
Wat is de omzet van L&L Engineering?
L&L Engineering legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van L&L Engineering?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0504935478 voor L&L Engineering, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0504.935.478.
Waar is de zetel van L&L Engineering?
Volgens het KBO-register is de zetel van L&L Engineering gevestigd in 6110 Montigny-le-Tilleul.
Wat is het eigen vermogen van L&L Engineering?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van L&L Engineering 162 531 €, een solvabiliteit van 82,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van L&L Engineering?
Het register telt 1 actieve mandaten bij L&L Engineering. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van L&L Engineering
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →