Condera BV
De score van Condera verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -10 % Totaal activa -19 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Condera
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 29 978 € | ||||
| Eigen vermogen | 223 726 € | ||||
| Liquide middelen | 24 093 € | ||||
| EBITDA | 58 297 € | ||||
| Totaal activa | 446 441 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 05/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 05/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 08/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022
Financiële analyse van Condera
- Solvabiliteit50,1 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Condera
Publicaties van Condera in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0504.846.101
- Btw-nummer
- BE0504846101
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0504846101 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 12/02/2013
- Zetel
- 1730 Asse
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Condera (BV) is sinds 2013 gevestigd in Asse en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 29 978 € en een eigen vermogen van 223 726 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 50,1 %, onder de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Condera
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Groep Gencom Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Beringen · balans 446 433 €
- Nerys Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Geer · balans 446 351 €
- Go4TMS Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kontich · balans 446 085 €
- beHRIT Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Gent · balans 446 958 €
- WhyNot.Digital Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Gent · balans 445 557 €
- UBI-Q Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Nieuwerkerken (Limb.) · balans 447 433 €
- Prosit Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Opwijk · balans 445 434 €
- Infodomo Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kampenhout · balans 447 632 €
Veelgestelde vragen over Condera
Wat is de omzet van Condera?
Condera legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Condera?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0504846101 voor Condera, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0504.846.101.
Waar is de zetel van Condera?
Volgens het KBO-register is de zetel van Condera gevestigd in 1730 Asse.
Wat is het eigen vermogen van Condera?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Condera 223 726 €, een solvabiliteit van 50,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Condera?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Condera. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Condera
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →