B-Tecc BV
De score van B-Tecc verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +31 % Totaal activa +160 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van B-Tecc
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 166 883 € | ||||
| Eigen vermogen | 525 636 € | ||||
| Liquide middelen | 80 573 € | ||||
| EBITDA | 248 044 € | ||||
| Totaal activa | € 1,27 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/12/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/12/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/12/2024
Financiële analyse van B-Tecc
- Solvabiliteit41,5 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van B-Tecc
Publicaties van B-Tecc in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0502.250.756
- Btw-nummer
- BE0502250756
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0502250756 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/01/2013
- Zetel
- 9090 Merelbeke-Melle
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
B-Tecc (BV) is sinds 2013 gevestigd in Merelbeke-Melle en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 166 883 € en een eigen vermogen van 525 636 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 41,5 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als B-Tecc
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- van PUIJENBROEK MANAGEMENT Activiteiten van holdings Beersel · balans 179 001 €
- WB Beheer Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 11 510 €
- Always On Group Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,26 mln
- Davycus Activiteiten van holdings Sint-Martens-Latem · balans € 1,26 mln
- Anne-Line Servaes Activiteiten van holdings Gent · balans € 1,27 mln
- Van Roy Management Activiteiten van holdings Malle · balans € 1,25 mln
- Micoo Activiteiten van holdings Oud-Heverlee · balans € 1,22 mln
- Ewana Activiteiten van holdings Malle · balans € 1,22 mln
Veelgestelde vragen over B-Tecc
Wat is de omzet van B-Tecc?
B-Tecc legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van B-Tecc?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0502250756 voor B-Tecc, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0502.250.756.
Waar is de zetel van B-Tecc?
Volgens het KBO-register is de zetel van B-Tecc gevestigd in 9090 Merelbeke-Melle.
Wat is het eigen vermogen van B-Tecc?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van B-Tecc 525 636 €, een solvabiliteit van 41,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van B-Tecc?
Het register telt 1 actieve mandaten bij B-Tecc. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van B-Tecc
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →