Doormatic BVBA
De score van Doormatic verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -2 % Totaal activa +2 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Doormatic
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 53 024 € | ||||
| Eigen vermogen | 304 643 € | ||||
| Liquide middelen | 62 330 € | ||||
| EBITDA | 90 148 € | ||||
| Totaal activa | 436 616 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 27/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 31/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 29/03/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 17/03/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 20/05/2022
Financiële analyse van Doormatic
- Solvabiliteit69,8 %mediaan van de sector: 38,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Doormatic
Publicaties van Doormatic in het Belgisch Staatsblad
Geen publicatie in het Belgisch Staatsblad bekend voor deze vennootschap.
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0480.218.096
- Btw-nummer
- BE0480218096
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0480218096 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 15/05/2003
- Zetel
- 7350 Hensies
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/04/2026
- Activiteit
- Schrijnwerk (NACE 43320)
Doormatic (BVBA) is sinds 2003 gevestigd in Hensies en actief in: schrijnwerk. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 53 024 € en een eigen vermogen van 304 643 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 69,8 %, boven de mediaan van de sector (38,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Doormatic
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DE Kooning Schrijnwerk Essen · balans 436 553 €
- Luyckx JO Schrijnwerk Mol · balans 436 344 €
- Gunco Schrijnwerk Berlare · balans 436 933 €
- Nico Poublon Schrijnwerk Wevelgem · balans 437 527 €
- Primo Industrial Doors Schrijnwerk Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 438 421 €
- Claesen Gunther Interieurbouw Schrijnwerk Bilzen-Hoeselt · balans 434 456 €
- Frank Soubry Schrijnwerk Zwevegem · balans 434 204 €
- Menuitec Schrijnwerk Binche · balans 416 347 €
Veelgestelde vragen over Doormatic
Wat is de omzet van Doormatic?
Doormatic legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Doormatic?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0480218096 voor Doormatic, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0480.218.096.
Waar is de zetel van Doormatic?
Volgens het KBO-register is de zetel van Doormatic gevestigd in 7350 Hensies.
Wat is het eigen vermogen van Doormatic?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Doormatic 304 643 €, een solvabiliteit van 69,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Doormatic?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Doormatic. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Doormatic
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →