EIA - Technics NV
5,3 VTEDe score van EIA - Technics verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +105 % Totaal activa +42 % Personeelsbestand (gem. VTE) -5 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van EIA - Technics
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 226 207 € | ||||
| Eigen vermogen | 642 299 € | ||||
| Liquide middelen | 206 310 € | ||||
| EBITDA | 322 530 € | ||||
| Totaal activa | € 1,04 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 30/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 28/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 21/12/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 29/03/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 26/04/2022
Financiële analyse van EIA - Technics
- Solvabiliteit61,6 %mediaan van de sector: 47,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van EIA - Technics
Publicaties van EIA - Technics in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0479.910.765
- Btw-nummer
- BE0479910765
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0479910765 · vastgesteld op 17/10/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 01/04/2003
- Zetel
- 2630 Aartselaar
- Grootte
- Zeer klein · 5,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/04/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen (NACE 27120)
EIA - Technics (NV) is sinds 2003 gevestigd in Aartselaar en actief in: vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 226 207 € en een eigen vermogen van 642 299 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 5,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 61,6 %, boven de mediaan van de sector (47,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als EIA - Technics
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- JR Panel Building Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Deerlijk · balans € 2,25 mln
- Elektrokontakt Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Lochristi · balans € 3,18 mln
- P&I Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Wetteren · balans € 5,63 mln
- VAN Looveren Technics Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Berlaar · balans 172 861 €
- Belgo Tech Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Villers-le-Bouillet · balans € 6,65 mln
- Cabli Vervaardiging van elektronische onderdelen Duffel · balans € 1,21 mln
- A.C. Processing Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Roeselare · balans € 1,03 mln
- Protec Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen Wetteren · balans 857 566 €
Veelgestelde vragen over EIA - Technics
Wat is de omzet van EIA - Technics?
EIA - Technics legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van EIA - Technics?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0479910765 voor EIA - Technics, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0479.910.765.
Waar is de zetel van EIA - Technics?
Volgens het KBO-register is de zetel van EIA - Technics gevestigd in 2630 Aartselaar.
Wat is het eigen vermogen van EIA - Technics?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van EIA - Technics 642 299 €, een solvabiliteit van 61,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft EIA - Technics?
Gemiddeld 5,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van EIA - Technics?
Het register telt 2 actieve mandaten bij EIA - Technics. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van EIA - Technics
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →