Desclé BVBA
De score van Desclé verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Totaal activa -16 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 12 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Desclé
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 2 997 € | ||||
| Eigen vermogen | 253 347 € | ||||
| Liquide middelen | 2 838 € | ||||
| EBITDA | 9 236 € | ||||
| Totaal activa | 256 906 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 24/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 19/07/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 31/08/2021
Financiële analyse van Desclé
- Solvabiliteit98,6 %mediaan van de sector: 23,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Desclé
Publicaties van Desclé in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0479.568.295
- Btw-nummer
- BE0479568295
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 17/02/2003
- Zetel
- 8400 Oostende
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 31/07/2025
- Activiteit
- Projectontwikkeling voor de bouw van appartementsgebouwen (NACE 6812102)
Desclé (BVBA) is sinds 2003 gevestigd in Oostende en actief in: projectontwikkeling voor de bouw van appartementsgebouwen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 2 997 € en een eigen vermogen van 253 347 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 98,6 %, boven de mediaan van de sector (23,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Desclé
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Kadeko Speur- en ontwikkelingswerk op natuurwetenschappelijk gebied Hove · balans 257 063 €
- Nearc Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 257 143 €
- PAN Group Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Ninove · balans 257 193 €
- Cabinet Medical Docteur E. Jacquemin Fléron · balans 256 879 €
Veelgestelde vragen over Desclé
Wat is de omzet van Desclé?
Desclé legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Desclé?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0479568295 voor Desclé, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0479.568.295.
Waar is de zetel van Desclé?
Volgens het KBO-register is de zetel van Desclé gevestigd in 8400 Oostende.
Wat is het eigen vermogen van Desclé?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Desclé 253 347 €, een solvabiliteit van 98,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Desclé?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Desclé. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Desclé
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →