Vranckx Security BVBA

Opening faillissement 14,1 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0479.200.091 · Btw BE0479200091
5310 Éghezée
actief in Opsporings- en particuliere beveiligingsdiensten (NACE 80010)
actief sinds 02/01/2003 (≈ 23 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Vranckx Security verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BVBA Klein · 14,1 VTE sinds 2003
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2021

Nettoresultaat−62 983 €
Eigen vermogen−171 489 €
Liquide middelen89 745 €
EBITDA−54 829 €
Totaal activa€ 1,21 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)14,1
Solvabiliteit-14,1 %
De streep toont de sectormediaan: 40,4 % (77 bedrijven).

Evolutie 2018 → 2021: Totaal activa +313 % Personeelsbestand (gem. VTE) +1 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Vranckx Security

20212020201920182017
Nettoresultaat−62 983 €
Eigen vermogen−171 489 €
Liquide middelen89 745 €
EBITDA−54 829 €
Totaal activa€ 1,21 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 13/12/2022
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 31/08/2021
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 30/08/2020
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 28/08/2019
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2017neergelegd op 27/06/2018

Financiële analyse van Vranckx Security

Bestuur en controle van Vranckx Security

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Vranckx Security →

Publicaties van Vranckx Security in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0479.200.091
Btw-nummer
BE0479200091
Peppol
Niet gevonden op Peppol op 07/11/2026 · Controleren
Rechtsvorm
BVBA
Oprichting
02/01/2003
Zetel
5310 Éghezée
Grootte
Klein · 14,1 VTE
Laatste jaarrekening
2021 · neergelegd op 13/12/2022
Activiteit
Opsporings- en particuliere beveiligingsdiensten (NACE 80010)

Vranckx Security (BVBA) is sinds 2003 gevestigd in Éghezée en actief in: opsporings- en particuliere beveiligingsdiensten. Voor boekjaar 2021 rapporteert ze een verlies van 62 983 € en een eigen vermogen van −171 489 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 14,1 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -14,1 %, onder de mediaan van de sector (40,4 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Vranckx Security

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Vranckx Security

Wat is de omzet van Vranckx Security?

Vranckx Security legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2021.

Wat is het btw-nummer van Vranckx Security?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0479200091 voor Vranckx Security, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0479.200.091.

Waar is de zetel van Vranckx Security?

Volgens het KBO-register is de zetel van Vranckx Security gevestigd in 5310 Éghezée.

Wat is het eigen vermogen van Vranckx Security?

Bij de afsluiting van boekjaar 2021 bedraagt het eigen vermogen van Vranckx Security -171 489 €, een solvabiliteit van -14,1 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Vranckx Security?

Gemiddeld 14,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2021.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Vranckx Security?

Het register telt 2 actieve mandaten bij Vranckx Security. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Vranckx Security

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 06/07/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie