Feval BV
3,6 VTEDe score van Feval verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -52 % Totaal activa -27 % Personeelsbestand (gem. VTE) -29 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Feval
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −63 047 € | ||||
| Eigen vermogen | 98 258 € | ||||
| Liquide middelen | 146 017 € | ||||
| EBITDA | 148 138 € | ||||
| Totaal activa | 979 095 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 19/10/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 04/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 09/02/2023
Financiële analyse van Feval
- Solvabiliteit10,0 %mediaan van de sector: 27,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Feval
Publicaties van Feval in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0478.225.341
- Btw-nummer
- BE0478225341
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0478225341 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/08/2002
- Zetel
- 1731 Asse
- Grootte
- Zeer klein · 3,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 19/10/2026
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110)
Feval (BV) is sinds 2002 gevestigd in Asse en actief in: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 63 047 € en een eigen vermogen van 98 258 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,6 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 10,0 %, onder de mediaan van de sector (27,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Feval
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Balen Retail Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Balen · balans 978 580 €
- Depot Vrac Ath Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Aat · balans 979 747 €
- Toelpa Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Ingelmunster · balans 980 367 €
- Tanger Markt Anderlecht Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Anderlecht · balans 981 050 €
- SSM Bhatti Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Balen · balans 976 970 €
- Alimentation H. Brasseur ET Fils Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Vresse-sur-Semois · balans 976 872 €
- DE Bevere Partners & CO Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Brussel · balans 976 325 €
- LTL Fresh Food II Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Oudsbergen · balans 975 948 €
Veelgestelde vragen over Feval
Wat is de omzet van Feval?
Feval legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Feval?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0478225341 voor Feval, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0478.225.341.
Waar is de zetel van Feval?
Volgens het KBO-register is de zetel van Feval gevestigd in 1731 Asse.
Wat is het eigen vermogen van Feval?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Feval 98 258 €, een solvabiliteit van 10,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Feval?
Gemiddeld 3,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Feval?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Feval. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Feval
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →