SALU NV
De score van SALU verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -47 % Totaal activa -48 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van SALU
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 161 579 € | ||||
| Eigen vermogen | 957 193 € | ||||
| Liquide middelen | 72 627 € | ||||
| EBITDA | 218 396 € | ||||
| Totaal activa | 966 105 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/07/2022
Financiële analyse van SALU
- Solvabiliteit99,1 %mediaan van de sector: 29,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van SALU
Publicaties van SALU in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0477.928.403
- Btw-nummer
- BE0477928403
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 08/07/2002
- Zetel
- 3200 Aarschot
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Handel in eigen onroerend goed (NACE 68110)
SALU (NV) is sinds 2002 gevestigd in Aarschot en actief in: handel in eigen onroerend goed. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 161 579 € en een eigen vermogen van 957 193 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 99,1 %, boven de mediaan van de sector (29,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als SALU
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- VLC Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Torhout · balans 966 002 €
- A. Garçon et Cie Evere · balans 966 965 €
- Fradelux Immo Érezée · balans 966 373 €
- EL&CA Herzele · balans 966 401 €
- Sunchip Peche Namen · balans 967 105 €
- Parache Readaptation Watermaal-Bosvoorde · balans 964 963 €
- Docteur Jean Cattiez Lessen · balans 964 941 €
Veelgestelde vragen over SALU
Wat is de omzet van SALU?
SALU legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van SALU?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0477928403 voor SALU, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0477.928.403.
Waar is de zetel van SALU?
Volgens het KBO-register is de zetel van SALU gevestigd in 3200 Aarschot.
Wat is het eigen vermogen van SALU?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van SALU 957 193 €, een solvabiliteit van 99,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van SALU?
Het register telt 1 actieve mandaten bij SALU. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van SALU
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →