Broux BV
De score van Broux verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen -58 % Totaal activa +3 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Broux
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 69 935 € | ||||
| Eigen vermogen | 414 181 € | ||||
| Liquide middelen | 415 466 € | ||||
| EBITDA | 146 073 € | ||||
| Totaal activa | € 1,03 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 15/10/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 29/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 05/11/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 23/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 09/09/2022
Financiële analyse van Broux
- Solvabiliteit40,3 %mediaan van de sector: 43,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Broux
Publicaties van Broux in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0477.763.107
- Btw-nummer
- BE0477763107
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0477763107 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 18/06/2002
- Zetel
- 3900 Pelt
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 15/10/2026
- Activiteit
- Schrijnwerk (NACE 43320)
Broux (BV) is sinds 2002 gevestigd in Pelt en actief in: schrijnwerk. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 69 935 € en een eigen vermogen van 414 181 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 40,3 %, onder de mediaan van de sector (43,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Broux
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DECO Schrijnwerk Hamont-Achel · balans € 1,02 mln
- Smolders gebroeders Schrijnwerk Hasselt · balans € 1,03 mln
- CH-Construct Schrijnwerk Assenede · balans € 1,03 mln
- Totaalinterieur Bollen Filip Schrijnwerk Dilsen-Stokkem · balans € 1,03 mln
- Gérégri Schrijnwerk Flémalle · balans € 1,03 mln
- R.AF Schrijnwerk Houthalen-Helchteren · balans € 1,03 mln
- HET Schaafje Schrijnwerk Haaltert · balans € 1,03 mln
- Abitech Schrijnwerk Brussel · balans € 1,02 mln
Veelgestelde vragen over Broux
Wat is de omzet van Broux?
Broux legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van Broux?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0477763107 voor Broux, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0477.763.107.
Waar is de zetel van Broux?
Volgens het KBO-register is de zetel van Broux gevestigd in 3900 Pelt.
Wat is het eigen vermogen van Broux?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Broux 414 181 €, een solvabiliteit van 40,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Broux?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Broux. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Broux
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →