FDJC BV
De score van FDJC verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -9 % Totaal activa -13 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van FDJC
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 85 873 € | ||||
| Eigen vermogen | 420 581 € | ||||
| Liquide middelen | 111 958 € | ||||
| EBITDA | 153 034 € | ||||
| Totaal activa | 746 320 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 18/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 10/10/2022
Financiële analyse van FDJC
- Solvabiliteit56,4 %mediaan van de sector: 65,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van FDJC
Publicaties van FDJC in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0476.477.856
- Btw-nummer
- BE0476477856
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0476477856 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/01/2002
- Zetel
- 7080 Frameries
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86220)
FDJC (BV) is sinds 2002 gevestigd in Frameries en actief in: activiteiten van medisch specialisten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 85 873 € en een eigen vermogen van 420 581 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 56,4 %, onder de mediaan van de sector (65,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als FDJC
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Bureau Laruelle Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Verlaine · balans 746 168 €
- Immo DC Sint-Truiden Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Sint-Truiden · balans 745 763 €
- V.S. - Ketelbouw Vervaardiging van radiatoren, stoomketels en ketels voor centrale verwarming Hasselt · balans 746 969 €
- Sofines Reparatie en onderhoud van machines Antwerpen · balans 745 308 €
- Immo S.T.S. Tessenderlo-Ham · balans 746 303 €
- Docteur Nathalie FRANCQ Aat · balans 746 243 €
- FMI Estaimpuis · balans 746 129 €
- Business Center Overhamme Lede · balans 746 864 €
Veelgestelde vragen over FDJC
Wat is de omzet van FDJC?
FDJC legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van FDJC?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0476477856 voor FDJC, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0476.477.856.
Waar is de zetel van FDJC?
Volgens het KBO-register is de zetel van FDJC gevestigd in 7080 Frameries.
Wat is het eigen vermogen van FDJC?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van FDJC 420 581 €, een solvabiliteit van 56,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van FDJC?
Het register telt 2 actieve mandaten bij FDJC. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van FDJC
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →