Barba BV
De score van Barba verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +32 % Totaal activa -17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Barba
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 19 251 € | ||||
| Eigen vermogen | 160 630 € | ||||
| Liquide middelen | 38 914 € | ||||
| EBITDA | 53 530 € | ||||
| Totaal activa | 213 547 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 23/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 01/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 04/02/2022
Financiële analyse van Barba
- Solvabiliteit75,2 %mediaan van de sector: 25,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Barba
Publicaties van Barba in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0475.498.948
- Btw-nummer
- BE0475498948
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0475498948 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 22/08/2001
- Zetel
- 1310 Terhulpen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Barba (BV) is sinds 2001 gevestigd in Terhulpen en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 19 251 € en een eigen vermogen van 160 630 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 75,2 %, boven de mediaan van de sector (25,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Barba
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Cartoon Activiteiten van restaurants Lebbeke · balans 213 582 €
- Arsa - Saar Activiteiten van restaurants Leuven · balans 213 695 €
- THE NEW FOX Activiteiten van restaurants Aalst · balans 213 729 €
- Covan Food Activiteiten van restaurants La Louvière · balans 213 148 €
- LES Olivades Activiteiten van restaurants Waterloo · balans 214 101 €
- LE Sultan Activiteiten van restaurants Seraing · balans 212 949 €
- BAPH Activiteiten van restaurants Charleroi · balans 212 852 €
- Ô Parfum D'Asie Activiteiten van restaurants Charleroi · balans 212 757 €
Veelgestelde vragen over Barba
Wat is de omzet van Barba?
Barba legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Barba?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0475498948 voor Barba, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0475.498.948.
Waar is de zetel van Barba?
Volgens het KBO-register is de zetel van Barba gevestigd in 1310 Terhulpen.
Wat is het eigen vermogen van Barba?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Barba 160 630 €, een solvabiliteit van 75,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Barba?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Barba. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Barba
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →