Sateba Prefarails NV

36,4 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0475.263.376 · Btw BE0475263376
7060 Zinnik
actief in Bouw van boven- en ondergrondse spoorwegen (NACE 42120)
actief sinds 23/07/2001 (≈ 25 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Sateba Prefarails verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
NV Klein · 36,4 VTE sinds 2001
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Omzet€ 6,14 mln
Nettoresultaat€ 1,10 mln
Eigen vermogen€ 5,69 mln
Liquide middelen2 503 €
EBITDA€ 1,56 mln
Totaal activa€ 6,61 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)36,4
Solvabiliteit86,1 %
De streep toont de sectormediaan: 39,0 % (186 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Omzet -34 % Eigen vermogen +56 % Totaal activa -43 % Personeelsbestand (gem. VTE) -8 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Sateba Prefarails

20252024202320222021
Omzet€ 6,14 mln
Nettoresultaat€ 1,10 mln
Eigen vermogen€ 5,69 mln
Liquide middelen2 503 €
EBITDA€ 1,56 mln
Totaal activa€ 6,61 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/09/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/01/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/08/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 01/02/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 22/07/2022

Financiële analyse van Sateba Prefarails

Bestuur en controle van Sateba Prefarails

5 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Sateba Prefarails →

Publicaties van Sateba Prefarails in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0475.263.376
Btw-nummer
BE0475263376
Peppol
Ingeschreven · 0208:0475263376 · vastgesteld op 07/11/2026
Rechtsvorm
NV
Oprichting
23/07/2001
Zetel
7060 Zinnik
Grootte
Klein · 36,4 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 22/09/2026
Activiteit
Bouw van boven- en ondergrondse spoorwegen (NACE 42120)

Sateba Prefarails (NV) is sinds 2001 gevestigd in Zinnik en actief in: bouw van boven- en ondergrondse spoorwegen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 6,14 mln, een winst van € 1,10 mln en een eigen vermogen van € 5,69 mln. Met 36,4 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 86,1 %, boven de mediaan van de sector (39,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Sateba Prefarails

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Sateba Prefarails

Wat is de omzet van Sateba Prefarails?

Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Sateba Prefarails 6 144 323 €.

Wat is het btw-nummer van Sateba Prefarails?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0475263376 voor Sateba Prefarails, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0475.263.376.

Waar is de zetel van Sateba Prefarails?

Volgens het KBO-register is de zetel van Sateba Prefarails gevestigd in 7060 Zinnik.

Wat is het eigen vermogen van Sateba Prefarails?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Sateba Prefarails 5 685 271 €, een solvabiliteit van 86,1 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Sateba Prefarails?

Gemiddeld 36,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Sateba Prefarails?

Het register telt 5 actieve mandaten bij Sateba Prefarails. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Sateba Prefarails

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 25/09/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie