Intratech BV
De score van Intratech verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +65 % Totaal activa +41 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Intratech
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 134 767 € | ||||
| Eigen vermogen | 693 553 € | ||||
| Liquide middelen | 179 011 € | ||||
| EBITDA | 186 784 € | ||||
| Totaal activa | 954 892 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 28/01/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 18/12/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 31/01/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 31/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 28/01/2022
Financiële analyse van Intratech
- Solvabiliteit72,6 %mediaan van de sector: 44,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Intratech
Publicaties van Intratech in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0474.968.022
- Btw-nummer
- BE0474968022
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0474968022 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/06/2001
- Zetel
- 8780 Oostrozebeke
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 28/01/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110)
Intratech (BV) is sinds 2001 gevestigd in Oostrozebeke en actief in: vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 134 767 € en een eigen vermogen van 693 553 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 72,6 %, boven de mediaan van de sector (44,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Intratech
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Emosteel Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Puurs-Sint-Amands · balans 706 529 €
- Herentalse Metaalwerken Leysen Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Herentals · balans 993 186 €
- Dywidag Systems International Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Brussel · balans € 1,05 mln
- DBS Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Londerzeel · balans 810 537 €
- S.I.E. Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Tongeren-Borgloon · balans € 1,18 mln
- All - Construct Verselder Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Evergem · balans 771 470 €
- Ealtec Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Anzegem · balans € 1,21 mln
- Gemibel Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Malmedy · balans € 1,52 mln
Veelgestelde vragen over Intratech
Wat is de omzet van Intratech?
Intratech legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Intratech?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0474968022 voor Intratech, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0474.968.022.
Waar is de zetel van Intratech?
Volgens het KBO-register is de zetel van Intratech gevestigd in 8780 Oostrozebeke.
Wat is het eigen vermogen van Intratech?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Intratech 693 553 €, een solvabiliteit van 72,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Intratech?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Intratech. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Intratech
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →