N2D2 NV
De score van N2D2 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +9 % Totaal activa -16 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van N2D2
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 7 785 € | ||||
| Eigen vermogen | 762 798 € | ||||
| Liquide middelen | 25 077 € | ||||
| EBITDA | 10 620 € | ||||
| Totaal activa | 944 811 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 17/12/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 10/01/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 13/12/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 06/12/2022
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 29/11/2021
Financiële analyse van N2D2
- Solvabiliteit80,7 %mediaan van de sector: 46,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van N2D2
Publicaties van N2D2 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0474.783.821
- Btw-nummer
- BE0474783821
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0474783821 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 11/05/2001
- Zetel
- 4130 Esneux
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 17/12/2025
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
N2D2 (NV) is sinds 2001 gevestigd in Esneux en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 7 785 € en een eigen vermogen van 762 798 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 80,7 %, boven de mediaan van de sector (46,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als N2D2
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Vuurdoorn Activiteiten van holdings Bonheiden · balans 945 350 €
- Travelnote International Activiteiten van holdings Kortrijk · balans 946 827 €
- Geyskens J. & A. Activiteiten van holdings Beringen · balans 946 840 €
- VAN Tongelen & CO Activiteiten van holdings Sint-Katelijne-Waver · balans 946 966 €
- White Rock Management Activiteiten van holdings Aartselaar · balans 942 196 €
- Clerinx-Vanhauwaert Management Activiteiten van holdings Tongeren-Borgloon · balans 941 797 €
- Fire-Proof Group Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 948 390 €
- CD Invest Activiteiten van holdings Roeselare · balans 948 411 €
Veelgestelde vragen over N2D2
Wat is de omzet van N2D2?
N2D2 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van N2D2?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0474783821 voor N2D2, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0474.783.821.
Waar is de zetel van N2D2?
Volgens het KBO-register is de zetel van N2D2 gevestigd in 4130 Esneux.
Wat is het eigen vermogen van N2D2?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van N2D2 762 798 €, een solvabiliteit van 80,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van N2D2?
Het register telt 13 actieve mandaten bij N2D2. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van N2D2
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →