Emsofina & C° BV
0,5 VTEDe score van Emsofina & C° verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +32 % Totaal activa +31 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Emsofina & C°
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 62 417 € | ||||
| Eigen vermogen | 406 716 € | ||||
| Liquide middelen | 563 654 € | ||||
| EBITDA | 100 466 € | ||||
| Totaal activa | 700 704 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 03/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 17/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 11/03/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 20/03/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 15/03/2022
Financiële analyse van Emsofina & C°
- Solvabiliteit58,0 %mediaan van de sector: 56,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Emsofina & C°
Publicaties van Emsofina & C° in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0473.584.781
- Btw-nummer
- BE0473584781
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0473584781 · vastgesteld op 16/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 21/12/2000
- Zetel
- 9420 Erpe-Mere
- Grootte
- Zeer klein · 0,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 03/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69201)
Emsofina & C° (BV) is sinds 2000 gevestigd in Erpe-Mere en actief in: activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 62 417 € en een eigen vermogen van 406 716 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 58,0 %, boven de mediaan van de sector (56,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Emsofina & C°
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Lemmens Accountancy Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Geraardsbergen · balans 698 509 €
- B-Mine Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Gent · balans 705 986 €
- Cofiac Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Haaltert · balans 693 396 €
- Kesteloot Accountancy Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Poperinge · balans 704 975 €
- BMB Boekhouding Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Izegem · balans 700 646 €
- RRyC Management Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Zemst · balans 700 597 €
- Fiduciaire Boccuzzi Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Manage · balans 700 927 €
- Sogic Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Herve · balans 700 379 €
Veelgestelde vragen over Emsofina & C°
Wat is de omzet van Emsofina & C°?
Emsofina & C° legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Emsofina & C°?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0473584781 voor Emsofina & C°, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0473.584.781.
Waar is de zetel van Emsofina & C°?
Volgens het KBO-register is de zetel van Emsofina & C° gevestigd in 9420 Erpe-Mere.
Wat is het eigen vermogen van Emsofina & C°?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Emsofina & C° 406 716 €, een solvabiliteit van 58,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Emsofina & C°?
Gemiddeld 0,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Emsofina & C°?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Emsofina & C°. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Emsofina & C°
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →