Grandsart NV
6,5 VTEDe score van Grandsart verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +72 % Totaal activa -11 % Personeelsbestand (gem. VTE) +10 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Grandsart
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 106 760 € | ||||
| Eigen vermogen | 881 040 € | ||||
| Liquide middelen | 63 700 € | ||||
| EBITDA | 450 960 € | ||||
| Totaal activa | € 3,09 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 16/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 11/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 09/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 17/03/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 17/03/2022
Financiële analyse van Grandsart
- Solvabiliteit28,5 %mediaan van de sector: 37,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Grandsart
7 actieve bestuurder(s) in het register.
en 1 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Grandsart →Publicaties van Grandsart in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0473.532.224
- Btw-nummer
- BE0473532224
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0473532224 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 15/12/2000
- Zetel
- 1000 Brussel
- Grootte
- Zeer klein · 6,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 16/03/2026
- Activiteit
- Serviceflats voor ouderen (NACE 87302)
Grandsart (NV) is sinds 2000 gevestigd in Brussel en actief in: serviceflats voor ouderen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 106 760 € en een eigen vermogen van 881 040 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 6,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 28,5 %, onder de mediaan van de sector (37,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Grandsart
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Ravelsberg Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 435 916 €
- Primar Residentiële zorg voor ouderen of personen met een lichamelijke handicap Sint-Genesius-Rode · balans € 3,91 mln
- Restel Residences Residentiële zorg voor ouderen of personen met een lichamelijke handicap Sint-Gillis · balans € 8,90 mln
- Cristal Residences Brussels Residentiële zorg voor ouderen of personen met een lichamelijke handicap Watermaal-Bosvoorde · balans 773 883 €
- Casa Universa Residentiële zorg voor ouderen of personen met een lichamelijke handicap Holsbeek · balans € 13,0 mln
- Militza Residentiële zorg voor ouderen of personen met een lichamelijke handicap Gent · balans € 2,12 mln
- S.A La Résidence Services de Hotton Residentiële zorg voor ouderen of personen met een lichamelijke handicap Hotton · balans € 7,56 mln
- Mogro Handel in eigen onroerend goed Merchtem · balans € 19,0 mln
Veelgestelde vragen over Grandsart
Wat is de omzet van Grandsart?
Grandsart legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Grandsart?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0473532224 voor Grandsart, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0473.532.224.
Waar is de zetel van Grandsart?
Volgens het KBO-register is de zetel van Grandsart gevestigd in 1000 Brussel.
Wat is het eigen vermogen van Grandsart?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Grandsart 881 040 €, een solvabiliteit van 28,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Grandsart?
Gemiddeld 6,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Grandsart?
Het register telt 7 actieve mandaten bij Grandsart. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Grandsart
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →