Archdata BV
De score van Archdata verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen 0 % Totaal activa -1 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Archdata
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 15 107 € | ||||
| Eigen vermogen | 710 398 € | ||||
| Liquide middelen | 1 980 € | ||||
| EBITDA | 2 608 € | ||||
| Totaal activa | 738 762 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/07/2025neergelegd op 27/02/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/07/2024neergelegd op 26/02/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/07/2023neergelegd op 12/12/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/07/2022neergelegd op 14/02/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/07/2021neergelegd op 28/02/2022
Financiële analyse van Archdata
- Solvabiliteit96,2 %mediaan van de sector: 54,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Archdata
Publicaties van Archdata in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0471.573.418
- Btw-nummer
- BE0471573418
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0471573418 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 31/03/2000
- Zetel
- 1490 Court-Saint-Étienne
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/02/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Archdata (BV) is sinds 2000 gevestigd in Court-Saint-Étienne en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 15 107 € en een eigen vermogen van 710 398 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 96,2 %, boven de mediaan van de sector (54,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Archdata
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- High-SEA1300 Waver
- Whatever1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
- Delonville Informatique1470 Genepiën
- CAYO1380 Lasne
- Smart D&A Engineering1315 Incourt
- Athanor1300 Waver
- Adino1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
- LPOP1420 Eigenbrakel
Veelgestelde vragen over Archdata
Wat is de omzet van Archdata?
Archdata legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Archdata?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0471573418 voor Archdata, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0471.573.418.
Waar is de zetel van Archdata?
Volgens het KBO-register is de zetel van Archdata gevestigd in 1490 Court-Saint-Étienne.
Wat is het eigen vermogen van Archdata?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Archdata 710 398 €, een solvabiliteit van 96,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Archdata?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Archdata. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Archdata
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →