Tactics BV
8,7 VTEDe score van Tactics verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +50 % Personeelsbestand (gem. VTE) -16 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Tactics
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −369 474 € | ||||
| Eigen vermogen | −209 568 € | ||||
| Liquide middelen | 15 025 € | ||||
| EBITDA | −303 337 € | ||||
| Totaal activa | 783 382 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 30/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 25/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 25/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 21/04/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 26/04/2022
Financiële analyse van Tactics
- Solvabiliteit-26,8 %mediaan van de sector: 56,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Tactics
Publicaties van Tactics in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0471.174.233
- Btw-nummer
- BE0471174233
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0471174233 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/02/2000
- Zetel
- 2950 Kapellen
- Grootte
- Zeer klein · 8,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/04/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Tactics (BV) is sinds 2000 gevestigd in Kapellen en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 369 474 € en een eigen vermogen van −209 568 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 8,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -26,8 %, onder de mediaan van de sector (56,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Tactics
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- CommuniThings Ontwerpen van computerprogramma’s Etterbeek · balans 792 366 €
- Qubix Ontwerpen van computerprogramma’s Kontich · balans 794 784 €
- Encima Ontwerpen van computerprogramma’s Torhout · balans 794 824 €
- Expert-IT Ontwerpen van computerprogramma’s Ottignies-Louvain-la-Neuve · balans 747 435 €
- e-Trace Ontwerpen van computerprogramma’s Sint-Niklaas · balans 823 671 €
- Open UP Media Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans 830 302 €
- Brainlane Ontwerpen van computerprogramma’s Hasselt · balans 833 079 €
- Necko Technologies Ontwerpen van computerprogramma’s Bergen · balans 848 740 €
Veelgestelde vragen over Tactics
Wat is de omzet van Tactics?
Tactics legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Tactics?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0471174233 voor Tactics, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0471.174.233.
Waar is de zetel van Tactics?
Volgens het KBO-register is de zetel van Tactics gevestigd in 2950 Kapellen.
Wat is het eigen vermogen van Tactics?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Tactics -209 568 €, een solvabiliteit van -26,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Tactics?
Gemiddeld 8,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Tactics?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Tactics. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Tactics
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →