Regam BV
De score van Regam verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +20 % Totaal activa +75 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Regam
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 17 197 € | ||||
| Eigen vermogen | 419 807 € | ||||
| Liquide middelen | 35 527 € | ||||
| EBITDA | 201 962 € | ||||
| Totaal activa | € 1,86 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 16/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 13/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 16/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 10/06/2022
Financiële analyse van Regam
- Solvabiliteit22,6 %mediaan van de sector: 31,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Regam
Publicaties van Regam in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0467.037.281
- Btw-nummer
- BE0467037281
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 06/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/10/1999
- Zetel
- 4430 Ans
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/08/2026
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201)
Regam (BV) is sinds 1999 gevestigd in Ans en actief in: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 17 197 € en een eigen vermogen van 419 807 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 22,6 %, onder de mediaan van de sector (31,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Regam
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DR-Immo Logistieke diensten Gent · balans € 1,86 mln
- Streel Immo Handel in eigen onroerend goed Luik · balans € 1,86 mln
- Fagre Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Knokke-Heist · balans € 1,85 mln
- Lesla Beaumont · balans € 1,86 mln
- Gerom Vervaardiging van radiatoren, stoomketels en ketels voor centrale verwarming Roeselare · balans € 1,85 mln
- Weverberg Edingen · balans € 1,86 mln
- DE Hoven Retie · balans € 1,85 mln
Veelgestelde vragen over Regam
Wat is de omzet van Regam?
Regam legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Regam?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0467037281 voor Regam, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0467.037.281.
Waar is de zetel van Regam?
Volgens het KBO-register is de zetel van Regam gevestigd in 4430 Ans.
Wat is het eigen vermogen van Regam?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Regam 419 807 €, een solvabiliteit van 22,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Regam?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Regam. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Regam
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →