GNCS NV
De score van GNCS verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +346 % Totaal activa +414 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van GNCS
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 372 464 € | ||||
| Eigen vermogen | 994 555 € | ||||
| Liquide middelen | 752 212 € | ||||
| EBITDA | 551 427 € | ||||
| Totaal activa | € 1,25 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 14/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 20/07/2022
Financiële analyse van GNCS
- Solvabiliteit79,5 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van GNCS
Publicaties van GNCS in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0466.790.328
- Btw-nummer
- BE0466790328
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0466790328 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 06/09/1999
- Zetel
- 2640 Mortsel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 14/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
GNCS (NV) is sinds 1999 gevestigd in Mortsel en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 372 464 € en een eigen vermogen van 994 555 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 79,5 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als GNCS
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- SRM Group Activiteiten van holdings Kortrijk · balans € 1,70 mln
- CLC Activiteiten van holdings Aartselaar · balans € 1,25 mln
- JVentures Activiteiten van holdings Waregem · balans 46 016 €
- Julenik Activiteiten van holdings Spiere-Helkijn · balans € 1,91 mln
- R&S Consulting Activiteiten van holdings Vosselaar · balans € 1,96 mln
- Arthum Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen Lubbeek · balans 604 530 €
- B.S.B. Activiteiten van holdings Knokke-Heist · balans € 1,38 mln
- Madmat Activiteiten van holdings Hooglede · balans 315 406 €
Veelgestelde vragen over GNCS
Wat is de omzet van GNCS?
GNCS legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van GNCS?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0466790328 voor GNCS, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0466.790.328.
Waar is de zetel van GNCS?
Volgens het KBO-register is de zetel van GNCS gevestigd in 2640 Mortsel.
Wat is het eigen vermogen van GNCS?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van GNCS 994 555 €, een solvabiliteit van 79,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van GNCS?
Het register telt 4 actieve mandaten bij GNCS. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van GNCS
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →