Conquest NV
De score van Conquest verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +3 % Totaal activa +2 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Conquest
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 26 196 € | ||||
| Eigen vermogen | 592 457 € | ||||
| Liquide middelen | 50 949 € | ||||
| Totaal activa | 599 502 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 28/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 24/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 18/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 27/07/2022
Financiële analyse van Conquest
- Solvabiliteit98,8 %mediaan van de sector: 58,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Conquest
Publicaties van Conquest in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0466.324.530
- Btw-nummer
- BE0466324530
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0466324530 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 23/06/1999
- Zetel
- 9030 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 28/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Conquest (NV) is sinds 1999 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 26 196 € en een eigen vermogen van 592 457 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 98,8 %, boven de mediaan van de sector (58,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Conquest
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- AAA Holding Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gembloers · balans 599 173 €
- Resatec Europe Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans 599 865 €
- C.L.A.A.J. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Bergen · balans 600 320 €
- DSB Management Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Maasmechelen · balans 600 464 €
- M5A Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Etterbeek · balans 598 466 €
- Gustave Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Sint-Pieters-Woluwe · balans 637 959 €
- FAMA Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans 597 586 €
- CB Transport Consultancy Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans 601 706 €
Veelgestelde vragen over Conquest
Wat is de omzet van Conquest?
Conquest legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Conquest?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0466324530 voor Conquest, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0466.324.530.
Waar is de zetel van Conquest?
Volgens het KBO-register is de zetel van Conquest gevestigd in 9030 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Conquest?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Conquest 592 457 €, een solvabiliteit van 98,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Conquest?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Conquest. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Conquest
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →