M-Support BVBA
De score van M-Support verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +192 % Totaal activa -5 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van M-Support
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 4 137 € | ||||
| Eigen vermogen | 44 561 € | ||||
| Liquide middelen | 3 891 € | ||||
| EBITDA | 38 401 € | ||||
| Totaal activa | 369 417 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/08/2022
Financiële analyse van M-Support
- Solvabiliteit12,1 %mediaan van de sector: 56,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van M-Support
Publicaties van M-Support in het Belgisch Staatsblad
Geen publicatie in het Belgisch Staatsblad bekend voor deze vennootschap.
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0465.985.723
- Btw-nummer
- BE0465985723
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0465985723 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 03/05/1999
- Zetel
- 3040 Huldenberg
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300)
M-Support (BVBA) is sinds 1999 gevestigd in Huldenberg en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 4 137 € en een eigen vermogen van 44 561 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 12,1 %, onder de mediaan van de sector (56,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als M-Support
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- By Scarlett Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Leuven · balans 369 032 €
- Augea Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Ham-sur-Heure-Nalinnes · balans 371 886 €
- 3PK Consult BV Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Oudsbergen · balans 371 757 €
- Bosh & Bordon Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Gent · balans 371 860 €
- Ruth Isaac Communications Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Brussel · balans 366 650 €
- Aetherics Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Antwerpen · balans 372 405 €
- Winc. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Edegem · balans 366 205 €
- Anke Buckinx Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Hasselt · balans 365 749 €
Veelgestelde vragen over M-Support
Wat is de omzet van M-Support?
M-Support legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van M-Support?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0465985723 voor M-Support, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0465.985.723.
Waar is de zetel van M-Support?
Volgens het KBO-register is de zetel van M-Support gevestigd in 3040 Huldenberg.
Wat is het eigen vermogen van M-Support?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van M-Support 44 561 €, een solvabiliteit van 12,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van M-Support?
Het register telt 1 actieve mandaten bij M-Support. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van M-Support
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →