Intergraph Belgium NV
31,1 VTEDe score van Intergraph Belgium verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Omzet +12 % Eigen vermogen +35 % Totaal activa +15 % Personeelsbestand (gem. VTE) -10 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Intergraph Belgium
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 11,6 mln | ||||
| Nettoresultaat | 445 079 € | ||||
| Eigen vermogen | € 3,59 mln | ||||
| Liquide middelen | 54 € | ||||
| EBITDA | 556 544 € | ||||
| Totaal activa | € 6,26 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 23/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 23/04/2021
Financiële analyse van Intergraph Belgium
- Solvabiliteit57,3 %mediaan van de sector: 55,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Intergraph Belgium
Publicaties van Intergraph Belgium in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0465.892.978
- Btw-nummer
- BE0465892978
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0465892978 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 11/05/1999
- Zetel
- 1070 Anderlecht
- Grootte
- Klein · 31,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 22/04/2025
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Intergraph Belgium (NV) is sinds 1999 gevestigd in Anderlecht en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van € 11,6 mln, een winst van 445 079 € en een eigen vermogen van € 3,59 mln. Met 31,1 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 57,3 %, boven de mediaan van de sector (55,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Intergraph Belgium
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Zentrick Ontwerpen van computerprogramma’s Gent · balans € 9,06 mln
- Sparkcentral Europe Ontwerpen van computerprogramma’s Hasselt · balans € 10,3 mln
- Averna Ontwerpen van computerprogramma’s Hasselt · balans € 12,9 mln
- Vanden Broele Ontwerpen van computerprogramma’s Brugge · balans € 10,9 mln
- Zeta Europe Ontwerpen van computerprogramma’s Hasselt · balans € 13,9 mln
- AdminPulse Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans € 8,13 mln
- Globis Ontwerpen van computerprogramma’s Aalst · balans € 8,11 mln
- Hubspot Belgium Ontwerpen van computerprogramma’s Gent · balans € 13,1 mln
Veelgestelde vragen over Intergraph Belgium
Wat is de omzet van Intergraph Belgium?
Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Intergraph Belgium 11 564 029 €.
Wat is het btw-nummer van Intergraph Belgium?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0465892978 voor Intergraph Belgium, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0465.892.978.
Waar is de zetel van Intergraph Belgium?
Volgens het KBO-register is de zetel van Intergraph Belgium gevestigd in 1070 Anderlecht.
Wat is het eigen vermogen van Intergraph Belgium?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Intergraph Belgium 3 590 852 €, een solvabiliteit van 57,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Intergraph Belgium?
Gemiddeld 31,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Intergraph Belgium?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Intergraph Belgium. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Intergraph Belgium
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →