EXIT BVBA
De score van EXIT verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +23 % Totaal activa -1 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van EXIT
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 26 308 € | ||||
| Eigen vermogen | 458 101 € | ||||
| Liquide middelen | 4 058 € | ||||
| EBITDA | 17 726 € | ||||
| Totaal activa | 839 082 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 26/02/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 31/01/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 30/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 31/01/2022
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2020neergelegd op 29/01/2021
Financiële analyse van EXIT
- Solvabiliteit54,6 %mediaan van de sector: 32,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van EXIT
Publicaties van EXIT in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0465.848.339
- Btw-nummer
- BE0465848339
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 09/04/1999
- Zetel
- 1933 Zaventem
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 26/02/2025
- Activiteit
- Handel in eigen onroerend goed (NACE 68110)
EXIT (BVBA) is sinds 1999 gevestigd in Zaventem en actief in: handel in eigen onroerend goed. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 26 308 € en een eigen vermogen van 458 101 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 54,6 %, boven de mediaan van de sector (32,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als EXIT
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Hodise Activiteiten van holdings Doornik · balans 838 823 €
- Immo BibiTs Activiteiten van holdings Genepiën · balans 838 455 €
- Busco Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen Tremelo · balans 839 725 €
- Fimatex Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen Wemmel · balans 838 432 €
- Aurealis Vervaardiging van motorvoertuigen Tervuren · balans 839 971 €
- Bamat Activiteiten van holdings Sint-Gillis · balans 840 387 €
- Demusa Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Erpe-Mere · balans 837 754 €
- Rene VAN Guyse Stekene · balans 840 627 €
Veelgestelde vragen over EXIT
Wat is de omzet van EXIT?
EXIT legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van EXIT?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0465848339 voor EXIT, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0465.848.339.
Waar is de zetel van EXIT?
Volgens het KBO-register is de zetel van EXIT gevestigd in 1933 Zaventem.
Wat is het eigen vermogen van EXIT?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van EXIT 458 101 €, een solvabiliteit van 54,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van EXIT?
Het register telt 1 actieve mandaten bij EXIT. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van EXIT
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →