Mantech BV
De score van Mantech verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +255 % Totaal activa -6 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Mantech
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −19 732 € | ||||
| Eigen vermogen | 162 000 € | ||||
| Liquide middelen | 95 306 € | ||||
| EBITDA | 56 700 € | ||||
| Totaal activa | 899 188 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/05/2025neergelegd op 08/12/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/05/2024neergelegd op 29/11/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/05/2023neergelegd op 28/11/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/05/2022neergelegd op 29/11/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/05/2021neergelegd op 16/12/2021
Financiële analyse van Mantech
- Solvabiliteit18,0 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Mantech
Publicaties van Mantech in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0465.089.858
- Btw-nummer
- BE0465089858
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0465089858 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 26/01/1999
- Zetel
- 8830 Hooglede
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 08/12/2025
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Mantech (BV) is sinds 1999 gevestigd in Hooglede en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 19 732 € en een eigen vermogen van 162 000 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 18,0 %, onder de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Mantech
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Pelzco Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Neupré · balans 899 198 €
- Hadefis Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Zwevegem · balans 899 498 €
- Gillor Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Brugge · balans 898 642 €
- KOM IT Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Elsene · balans 899 817 €
- Sugar Me Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Mortsel · balans 898 554 €
- Marvenic Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Leuven · balans 898 546 €
- Ann Vereecke Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans 898 344 €
- 2M-Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Herentals · balans 897 457 €
Veelgestelde vragen over Mantech
Wat is de omzet van Mantech?
Mantech legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Mantech?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0465089858 voor Mantech, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0465.089.858.
Waar is de zetel van Mantech?
Volgens het KBO-register is de zetel van Mantech gevestigd in 8830 Hooglede.
Wat is het eigen vermogen van Mantech?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Mantech 162 000 €, een solvabiliteit van 18,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Mantech?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Mantech. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Mantech
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →