Spits BV
9,6 VTEDe score van Spits verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet -34 % Eigen vermogen +134 % Totaal activa +2 % Personeelsbestand (gem. VTE) +129 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Spits
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 2,83 mln | ||||
| Nettoresultaat | 75 556 € | ||||
| Eigen vermogen | 962 976 € | ||||
| Liquide middelen | 2 923 € | ||||
| EBITDA | 514 777 € | ||||
| Totaal activa | € 5,04 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 10/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 15/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 17/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 17/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 10/11/2022
Financiële analyse van Spits
- Solvabiliteit19,1 %mediaan van de sector: 45,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Spits
Publicaties van Spits in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0459.425.157
- Btw-nummer
- BE0459425157
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0459425157 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/12/1996
- Zetel
- 2860 Sint-Katelijne-Waver
- Grootte
- Zeer klein · 9,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 10/08/2026
- Activiteit
- Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen (NACE 01130)
Spits (BV) is sinds 1996 gevestigd in Sint-Katelijne-Waver en actief in: teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 2,83 mln, een winst van 75 556 € en een eigen vermogen van 962 976 €. Met 9,6 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 19,1 %, onder de mediaan van de sector (45,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Spits
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Ceulemans Slacenter Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Sint-Katelijne-Waver · balans € 8,93 mln
- Bogrow Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Lier · balans € 2,78 mln
- Desmedt Dairy Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Lendelede · balans € 4,99 mln
- D'Hondt - Willaert Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Staden · balans € 5,12 mln
- Flanders Green Farm Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Ieper · balans € 5,94 mln
- Vivanel Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Houthulst · balans € 3,76 mln
- Tuinbouwbedrijf Debo Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Ardooie · balans € 3,71 mln
- DE Schakel Contractteelt Belgie Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen Hulshout · balans € 4,17 mln
Veelgestelde vragen over Spits
Wat is de omzet van Spits?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Spits 2 828 098 €.
Wat is het btw-nummer van Spits?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0459425157 voor Spits, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0459.425.157.
Waar is de zetel van Spits?
Volgens het KBO-register is de zetel van Spits gevestigd in 2860 Sint-Katelijne-Waver.
Wat is het eigen vermogen van Spits?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Spits 962 976 €, een solvabiliteit van 19,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Spits?
Gemiddeld 9,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Spits?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Spits. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Spits
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →