Remora BV
De score van Remora verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -26 % Totaal activa -25 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Remora
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 35 039 € | ||||
| Eigen vermogen | 129 484 € | ||||
| Liquide middelen | 131 909 € | ||||
| EBITDA | 55 218 € | ||||
| Totaal activa | 153 764 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 18/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 13/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/05/2022
Financiële analyse van Remora
- Solvabiliteit84,2 %mediaan van de sector: 60,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Remora
Publicaties van Remora in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0458.947.679
- Btw-nummer
- BE0458947679
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0458947679 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/10/1996
- Zetel
- 1640 Sint-Genesius-Rode
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/07/2026
- Activiteit
- Markt- en opinieonderzoek (NACE 73200)
Remora (BV) is sinds 1996 gevestigd in Sint-Genesius-Rode en actief in: markt- en opinieonderzoek. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 35 039 € en een eigen vermogen van 129 484 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 84,2 %, boven de mediaan van de sector (60,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Remora
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Rafitel Markt- en opinieonderzoek Oud-Turnhout · balans 299 204 €
- Servans Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren Elsene · balans 160 041 €
- Defi Line Markt- en opinieonderzoek Charleroi · balans 167 500 €
- Savannah Solutions Markt- en opinieonderzoek Sint-Pieters-Woluwe · balans 37 041 €
- Starfish Consultancy Markt- en opinieonderzoek Gent · balans 167 778 €
- Potential in Mind Markt- en opinieonderzoek Graven · balans 177 493 €
- Saassy Markt- en opinieonderzoek Gent · balans 125 687 €
- OAK Tree Public Affairs Markt- en opinieonderzoek Maarkedal · balans 90 072 €
Veelgestelde vragen over Remora
Wat is de omzet van Remora?
Remora legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Remora?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0458947679 voor Remora, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0458.947.679.
Waar is de zetel van Remora?
Volgens het KBO-register is de zetel van Remora gevestigd in 1640 Sint-Genesius-Rode.
Wat is het eigen vermogen van Remora?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Remora 129 484 €, een solvabiliteit van 84,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Remora?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Remora. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Remora
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →