LYFA BV
1,0 VTEDe score van LYFA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +3636 % Totaal activa +177 % Personeelsbestand (gem. VTE) -50 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van LYFA
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 68 722 € | ||||
| Eigen vermogen | 242 108 € | ||||
| Liquide middelen | 1 981 € | ||||
| EBITDA | 215 792 € | ||||
| Totaal activa | 640 050 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 08/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 22/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 11/10/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 24/08/2021
Financiële analyse van LYFA
- Solvabiliteit37,8 %mediaan van de sector: 33,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van LYFA
Publicaties van LYFA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0457.152.090
- Btw-nummer
- BE0457152090
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0457152090 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/01/1996
- Zetel
- 1070 Anderlecht
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 30/09/2025
- Activiteit
- Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte (NACE 46321)
LYFA (BV) is sinds 1996 gevestigd in Anderlecht en actief in: groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 68 722 € en een eigen vermogen van 242 108 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 37,8 %, boven de mediaan van de sector (33,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als LYFA
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Meat District Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Lille · balans 385 825 €
- Kanatlar Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Willebroek · balans 163 609 €
- DE Coster Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Destelbergen · balans 567 659 €
- Taets-Willems Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Maldegem · balans 455 640 €
- Hayetimmo Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Walhain · balans 579 397 €
- Jeroen Naert Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Moorslede · balans 947 235 €
- Menapii Groothandel in vlees, vleesproducten, vis en visproducten Pittem · balans 444 561 €
- Traiteur DE Valck Detailhandel in vlees en vleeswaren Meise · balans 738 689 €
Veelgestelde vragen over LYFA
Wat is de omzet van LYFA?
LYFA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van LYFA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0457152090 voor LYFA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0457.152.090.
Waar is de zetel van LYFA?
Volgens het KBO-register is de zetel van LYFA gevestigd in 1070 Anderlecht.
Wat is het eigen vermogen van LYFA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van LYFA 242 108 €, een solvabiliteit van 37,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft LYFA?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van LYFA?
Het register telt 1 actieve mandaten bij LYFA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van LYFA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →