LUPA NV
De score van LUPA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen -17 % Totaal activa -2 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van LUPA
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 21 020 € | ||||
| Eigen vermogen | 562 823 € | ||||
| Liquide middelen | 257 292 € | ||||
| EBITDA | 120 371 € | ||||
| Totaal activa | 819 606 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/07/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 31/08/2021
Financiële analyse van LUPA
- Solvabiliteit68,7 %mediaan van de sector: 44,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van LUPA
Publicaties van LUPA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0456.978.084
- Btw-nummer
- BE0456978084
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0456978084 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 04/01/1996
- Zetel
- 8660 De Panne
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 28/08/2025
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201)
LUPA (NV) is sinds 1996 gevestigd in De Panne en actief in: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 21 020 € en een eigen vermogen van 562 823 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 68,7 %, boven de mediaan van de sector (44,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als LUPA
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Molens Morreels Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie Ninove · balans 819 340 €
- IMMO J en H Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Deinze · balans 819 183 €
- Tiglio Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen Affligem · balans 820 546 €
- Serge DE Vaere Vorst · balans 819 397 €
- Natacha DEBECKER MEDICAL Boussu · balans 819 383 €
- Immo Vilasili Ottignies-Louvain-la-Neuve · balans 818 792 €
- Immo - SYB Berloz · balans 820 567 €
Veelgestelde vragen over LUPA
Wat is de omzet van LUPA?
LUPA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van LUPA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0456978084 voor LUPA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0456.978.084.
Waar is de zetel van LUPA?
Volgens het KBO-register is de zetel van LUPA gevestigd in 8660 De Panne.
Wat is het eigen vermogen van LUPA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van LUPA 562 823 €, een solvabiliteit van 68,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van LUPA?
Het register telt 5 actieve mandaten bij LUPA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van LUPA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →