TS Construct SRL BV

34,7 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0456.379.258 · Btw BE0456379258
1370 Geldenaken
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 31/10/1995 (≈ 31 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van TS Construct SRL verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV Klein · 34,7 VTE sinds 1995
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Omzet€ 14,2 mln
Nettoresultaat56 102 €
Eigen vermogen€ 1,12 mln
Liquide middelen279 389 €
EBITDA301 875 €
Totaal activa€ 5,84 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)34,7
Solvabiliteit19,2 %
De streep toont de sectormediaan: 35,0 % (3457 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Omzet +25 % Eigen vermogen +16 % Totaal activa +21 % Personeelsbestand (gem. VTE) +26 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van TS Construct SRL

20252024202320222021
Omzet€ 14,2 mln
Nettoresultaat56 102 €
Eigen vermogen€ 1,12 mln
Liquide middelen279 389 €
EBITDA301 875 €
Totaal activa€ 5,84 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 19/06/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/06/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 22/06/2023
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/06/2022

Financiële analyse van TS Construct SRL

Bestuur en controle van TS Construct SRL

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van TS Construct SRL →

Publicaties van TS Construct SRL in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0456.379.258
Btw-nummer
BE0456379258
Peppol
Ingeschreven · 0208:0456379258 · vastgesteld op 03/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
31/10/1995
Zetel
1370 Geldenaken
Grootte
Klein · 34,7 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 19/06/2026
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

TS Construct SRL (BV) is sinds 1995 gevestigd in Geldenaken en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 14,2 mln, een winst van 56 102 € en een eigen vermogen van € 1,12 mln. Met 34,7 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 19,2 %, onder de mediaan van de sector (35,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als TS Construct SRL

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over TS Construct SRL

Wat is de omzet van TS Construct SRL?

Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van TS Construct SRL 14 179 844 €.

Wat is het btw-nummer van TS Construct SRL?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0456379258 voor TS Construct SRL, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0456.379.258.

Waar is de zetel van TS Construct SRL?

Volgens het KBO-register is de zetel van TS Construct SRL gevestigd in 1370 Geldenaken.

Wat is het eigen vermogen van TS Construct SRL?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van TS Construct SRL 1 122 206 €, een solvabiliteit van 19,2 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft TS Construct SRL?

Gemiddeld 34,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van TS Construct SRL?

Het register telt 2 actieve mandaten bij TS Construct SRL. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van TS Construct SRL

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie