Sysmathick NV
1,0 VTEDe score van Sysmathick verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +81 % Totaal activa +74 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Sysmathick
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 379 270 € | ||||
| Eigen vermogen | 812 425 € | ||||
| Liquide middelen | 677 324 € | ||||
| EBITDA | 555 057 € | ||||
| Totaal activa | € 1,07 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 19/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 18/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/08/2022
Financiële analyse van Sysmathick
- Solvabiliteit75,8 %mediaan van de sector: 40,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Sysmathick
Publicaties van Sysmathick in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0452.940.312
- Btw-nummer
- BE0452940312
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0452940312 · vastgesteld op 14/10/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 17/06/1994
- Zetel
- 4890 Thimister-Clermont
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/08/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van verkoopautomaten (NACE 28294)
Sysmathick (NV) is sinds 1994 gevestigd in Thimister-Clermont en actief in: vervaardiging van verkoopautomaten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 379 270 € en een eigen vermogen van 812 425 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 75,8 %, boven de mediaan van de sector (40,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Sysmathick
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Fallem4040 Herstal
- Kauffman Cleaning4920 Aywaille
- Astre4845 Jalhay
- Gredelec Machines4682 Oupeye
- Multi Pesage4700 Eupen
- GROUPE LEGRAND HEINE division Busiess Fire (ex Stimart) et Business Gaz4430 Ans
- Bleibcool.be4780 Sankt Vith
- Sotay4684 Oupeye
Veelgestelde vragen over Sysmathick
Wat is de omzet van Sysmathick?
Sysmathick legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Sysmathick?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0452940312 voor Sysmathick, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0452.940.312.
Waar is de zetel van Sysmathick?
Volgens het KBO-register is de zetel van Sysmathick gevestigd in 4890 Thimister-Clermont.
Wat is het eigen vermogen van Sysmathick?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Sysmathick 812 425 €, een solvabiliteit van 75,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Sysmathick?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Sysmathick?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Sysmathick. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Sysmathick
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →