Champion Construct BV

2,0 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0452.187.274 · Btw BE0452187274
5170 Profondeville
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 16/02/1994 (≈ 32 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Champion Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV Zeer klein · 2,0 VTE sinds 1994
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat20 964 €
Eigen vermogen781 984 €
Liquide middelen151 435 €
EBITDA51 442 €
Totaal activa€ 1,45 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)2,0
Solvabiliteit53,8 %
De streep toont de sectormediaan: 35,0 % (3457 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +16 % Totaal activa -4 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Champion Construct

20252024202320222021
Nettoresultaat20 964 €
Eigen vermogen781 984 €
Liquide middelen151 435 €
EBITDA51 442 €
Totaal activa€ 1,45 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 17/08/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/09/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 19/08/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/08/2023
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 28/08/2022

Financiële analyse van Champion Construct

Bestuur en controle van Champion Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Champion Construct →

Publicaties van Champion Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0452.187.274
Btw-nummer
BE0452187274
Peppol
Ingeschreven · 0208:0452187274 · vastgesteld op 04/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
16/02/1994
Zetel
5170 Profondeville
Grootte
Zeer klein · 2,0 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 17/08/2026
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

Champion Construct (BV) is sinds 1994 gevestigd in Profondeville en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 20 964 € en een eigen vermogen van 781 984 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 53,8 %, boven de mediaan van de sector (35,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Champion Construct

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Champion Construct

Wat is de omzet van Champion Construct?

Champion Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van Champion Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0452187274 voor Champion Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0452.187.274.

Waar is de zetel van Champion Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van Champion Construct gevestigd in 5170 Profondeville.

Wat is het eigen vermogen van Champion Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Champion Construct 781 984 €, een solvabiliteit van 53,8 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Champion Construct?

Gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Champion Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij Champion Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Champion Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 19/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie