Castel BV
Opening faillissement 3,6 VTEDe score van Castel verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +6 % Totaal activa -18 % Personeelsbestand (gem. VTE) -16 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Castel
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 56 818 € | ||||
| Eigen vermogen | 370 996 € | ||||
| Liquide middelen | 20 076 € | ||||
| EBITDA | 164 803 € | ||||
| Totaal activa | 535 264 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 29/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 13/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 24/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 25/10/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2021neergelegd op 22/11/2021
Financiële analyse van Castel
- Solvabiliteit69,3 %mediaan van de sector: 46,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Castel
Publicaties van Castel in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0451.849.655
- Btw-nummer
- BE0451849655
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0451849655 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/02/1994
- Zetel
- 2200 Herentals
- Grootte
- Zeer klein · 3,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/10/2025
- Activiteit
- Activiteiten van reclamebureaus (NACE 73110)
Castel (BV) is sinds 1994 gevestigd in Herentals en actief in: activiteiten van reclamebureaus. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 56 818 € en een eigen vermogen van 370 996 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,6 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 69,3 %, boven de mediaan van de sector (46,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Castel
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Richard Publicite Activiteiten van reclamebureaus Sint-Jans-Molenbeek · balans 535 223 €
- King OF Hearts Activiteiten van reclamebureaus Antwerpen · balans 535 999 €
- Qualiserve Activiteiten van reclamebureaus Deinze · balans 533 157 €
- Media Luna Activiteiten van reclamebureaus Brugge · balans 530 738 €
- Publi Taptoe Activiteiten van reclamebureaus Eeklo · balans 530 104 €
- W.P. Creaties Activiteiten van reclamebureaus Lier · balans 541 716 €
- Bellcro Activiteiten van reclamebureaus Antwerpen · balans 541 997 €
- Duval Union Associates Activiteiten van reclamebureaus Antwerpen · balans 542 451 €
Veelgestelde vragen over Castel
Wat is de omzet van Castel?
Castel legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Castel?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0451849655 voor Castel, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0451.849.655.
Waar is de zetel van Castel?
Volgens het KBO-register is de zetel van Castel gevestigd in 2200 Herentals.
Wat is het eigen vermogen van Castel?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Castel 370 996 €, een solvabiliteit van 69,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Castel?
Gemiddeld 3,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Castel?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Castel. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Castel
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →