BUVA NV
De score van BUVA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -4 % Totaal activa +40 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van BUVA
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −504 € | ||||
| Eigen vermogen | 68 486 € | ||||
| Liquide middelen | 7 230 € | ||||
| EBITDA | 13 070 € | ||||
| Totaal activa | 151 228 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/08/2022
Financiële analyse van BUVA
- Solvabiliteit45,3 %mediaan van de sector: 23,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van BUVA
Publicaties van BUVA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0447.175.443
- Btw-nummer
- BE0447175443
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0447175443 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 10/04/1992
- Zetel
- 3800 Sint-Truiden
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/08/2026
- Activiteit
- Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121)
BUVA (NV) is sinds 1992 gevestigd in Sint-Truiden en actief in: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 504 € en een eigen vermogen van 68 486 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 45,3 %, boven de mediaan van de sector (23,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als BUVA
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Keringer ONE Ontwikkeling van bouwprojecten La Bruyère · balans 141 472 €
- DoHM Ontwikkeling van bouwprojecten Dilsen-Stokkem · balans 151 579 €
- Mart Estate Ontwikkeling van bouwprojecten Graven · balans 150 234 €
- Oscarr Ontwikkeling van bouwprojecten Aalter · balans 150 062 €
- Ivens Ontwikkeling van bouwprojecten Grimbergen · balans 149 572 €
- YGS-Construct Ontwikkeling van bouwprojecten Boortmeerbeek · balans 149 552 €
- Zarrimmo Ontwikkeling van bouwprojecten Kortemark · balans 147 923 €
- Van Damme Pieter Ontwikkeling van bouwprojecten Beernem · balans 155 334 €
Veelgestelde vragen over BUVA
Wat is de omzet van BUVA?
BUVA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van BUVA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0447175443 voor BUVA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0447.175.443.
Waar is de zetel van BUVA?
Volgens het KBO-register is de zetel van BUVA gevestigd in 3800 Sint-Truiden.
Wat is het eigen vermogen van BUVA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van BUVA 68 486 €, een solvabiliteit van 45,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van BUVA?
Het register telt 3 actieve mandaten bij BUVA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van BUVA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →