Bellemans BV
De score van Bellemans verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +10 % Totaal activa -12 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Bellemans
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 7 561 € | ||||
| Eigen vermogen | 102 237 € | ||||
| Liquide middelen | 8 606 € | ||||
| EBITDA | 25 004 € | ||||
| Totaal activa | 157 738 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 22/08/2022
Financiële analyse van Bellemans
- Solvabiliteit64,8 %mediaan van de sector: 43,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Bellemans
Publicaties van Bellemans in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0446.493.374
- Btw-nummer
- BE0446493374
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0446493374 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 20/01/1992
- Zetel
- 9402 Ninove
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/06/2026
- Activiteit
- Schrijnwerk (NACE 43320)
Bellemans (BV) is sinds 1992 gevestigd in Ninove en actief in: schrijnwerk. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 7 561 € en een eigen vermogen van 102 237 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 64,8 %, boven de mediaan van de sector (43,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Bellemans
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- AD Alta Schrijnwerk Erpe-Mere · balans 157 425 €
- Parisco Schrijnwerk Zottegem · balans 153 411 €
- Thijsen Interieur Schrijnwerk Oudsbergen · balans 158 173 €
- Menuiserie Jacob Joé SRL Schrijnwerk Bouillon · balans 158 338 €
- Eltee Construct Schrijnwerk Brugge · balans 158 405 €
- Deram Schrijnwerk Temse · balans 156 828 €
- Jef Decleir Schrijnwerk Roeselare · balans 158 728 €
- Eric Haemers Schrijnwerk Kortrijk · balans 158 769 €
Veelgestelde vragen over Bellemans
Wat is de omzet van Bellemans?
Bellemans legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Bellemans?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0446493374 voor Bellemans, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0446.493.374.
Waar is de zetel van Bellemans?
Volgens het KBO-register is de zetel van Bellemans gevestigd in 9402 Ninove.
Wat is het eigen vermogen van Bellemans?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Bellemans 102 237 €, een solvabiliteit van 64,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Bellemans?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Bellemans. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Bellemans
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →