Veranco NV
52,9 VTEDe score van Veranco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet -30 % Eigen vermogen -21 % Totaal activa -42 % Personeelsbestand (gem. VTE) -27 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Veranco
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 11,2 mln | ||||
| Nettoresultaat | € 1,09 mln | ||||
| Eigen vermogen | 948 798 € | ||||
| Liquide middelen | 417 044 € | ||||
| EBITDA | € 1,74 mln | ||||
| Totaal activa | € 4,86 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 13/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 01/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 25/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 18/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/07/2022
Financiële analyse van Veranco
- Solvabiliteit19,5 %mediaan van de sector: 47,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Veranco
Publicaties van Veranco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0442.826.279
- Btw-nummer
- BE0442826279
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0442826279 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 20/12/1990
- Zetel
- 9100 Sint-Niklaas
- Grootte
- Middelgroot · 52,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 13/07/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen deuren en vensters (NACE 25120)
Veranco (NV) is sinds 1990 gevestigd in Sint-Niklaas en actief in: vervaardiging van metalen deuren en vensters. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 11,2 mln, een winst van € 1,09 mln en een eigen vermogen van 948 798 €. Met 52,9 voltijdse equivalenten is het een middelgrote onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 19,5 %, onder de mediaan van de sector (47,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Veranco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Albo.Product Vervaardiging van metalen deuren en vensters Herstal · balans € 9,55 mln
- DE Maesschalck - Goethals Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk Lokeren · balans € 4,16 mln
- Avista Aluminium Vervaardiging van metalen deuren en vensters Eeklo · balans € 5,27 mln
- ADK-MSK Vervaardiging van metalen deuren en vensters Maaseik · balans € 10,2 mln
- Building Windows Vervaardiging van kunststofartikelen voor de bouw Anzegem · balans € 7,03 mln
- TDK-WINdow Vervaardiging van kunststofartikelen voor de bouw Dendermonde · balans € 3,00 mln
- Adolf Mersch und Co Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Sankt Vith · balans € 3,30 mln
- JEF Casteels & C° Vervaardiging van metalen deuren en vensters Aarschot · balans € 2,34 mln
Veelgestelde vragen over Veranco
Wat is de omzet van Veranco?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Veranco 11 241 773 €.
Wat is het btw-nummer van Veranco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0442826279 voor Veranco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0442.826.279.
Waar is de zetel van Veranco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Veranco gevestigd in 9100 Sint-Niklaas.
Wat is het eigen vermogen van Veranco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Veranco 948 798 €, een solvabiliteit van 19,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Veranco?
Gemiddeld 52,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Veranco?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Veranco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Veranco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →