Vanmar BV

Ondernemingsnummer (KBO) 0442.467.181 · Btw BE0442467181
4020 Luik
actief in Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96220)
actief sinds 01/11/1990 (≈ 36 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van Vanmar verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 1990
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Omzet232 917 €
Nettoresultaat78 876 €
Eigen vermogen76 613 €
Liquide middelen25 559 €
EBITDA123 774 €
Totaal activa133 759 €
Solvabiliteit57,3 %
De streep toont de sectormediaan: 16,5 % (271 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Jaarrekeningen van Vanmar

2025202220212020
Omzet232 917 €
Nettoresultaat78 876 €
Eigen vermogen76 613 €
Liquide middelen25 559 €
EBITDA123 774 €
Totaal activa133 759 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 17/05/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/09/2023
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 21/12/2022
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 21/12/2022

Financiële analyse van Vanmar

Bestuur en controle van Vanmar

3 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Vanmar →

Publicaties van Vanmar in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0442.467.181
Btw-nummer
BE0442467181
Peppol
Ingeschreven · 0208:0442467181 · vastgesteld op 17/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
01/11/1990
Zetel
4020 Luik
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 17/05/2026
Activiteit
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96220)

Vanmar (BV) is sinds 1990 gevestigd in Luik en actief in: schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 232 917 €, een winst van 78 876 € en een eigen vermogen van 76 613 €. De solvabiliteit bedraagt 57,3 %, boven de mediaan van de sector (16,5 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Vanmar

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Vanmar

Wat is de omzet van Vanmar?

Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Vanmar 232 917 €.

Wat is het btw-nummer van Vanmar?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0442467181 voor Vanmar, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0442.467.181.

Waar is de zetel van Vanmar?

Volgens het KBO-register is de zetel van Vanmar gevestigd in 4020 Luik.

Wat is het eigen vermogen van Vanmar?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Vanmar 76 613 €, een solvabiliteit van 57,3 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Vanmar?

Het register telt 3 actieve mandaten bij Vanmar. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Vanmar

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie