IPL Tooling Lommel NV

23,1 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0441.237.459 · Btw BE0441237459
3920 Lommel
actief in Vervaardiging van gereedschap, m.u.v. vormkasten en gietvormen (NACE 25639)
actief sinds 29/06/1990 (≈ 36 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van IPL Tooling Lommel verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
NV Klein · 23,1 VTE sinds 1990
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat249 969 €
Eigen vermogen€ 8,86 mln
Liquide middelen€ 1,27 mln
EBITDA348 766 €
Totaal activa€ 10,7 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)23,1
Solvabiliteit83,2 %
De streep toont de sectormediaan: 39,8 % (41 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +28 % Totaal activa +16 % Personeelsbestand (gem. VTE) -8 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van IPL Tooling Lommel

20252024202320222021
Nettoresultaat249 969 €
Eigen vermogen€ 8,86 mln
Liquide middelen€ 1,27 mln
EBITDA348 766 €
Totaal activa€ 10,7 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/08/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 13/08/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/07/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/07/2023
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 19/07/2022

Financiële analyse van IPL Tooling Lommel

Bestuur en controle van IPL Tooling Lommel

3 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van IPL Tooling Lommel →

Publicaties van IPL Tooling Lommel in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0441.237.459
Btw-nummer
BE0441237459
Peppol
Ingeschreven · 0208:0441237459 · vastgesteld op 05/11/2026
Rechtsvorm
NV
Oprichting
29/06/1990
Zetel
3920 Lommel
Grootte
Klein · 23,1 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 25/08/2026
Activiteit
Vervaardiging van gereedschap, m.u.v. vormkasten en gietvormen (NACE 25639)

IPL Tooling Lommel (NV) is sinds 1990 gevestigd in Lommel en actief in: vervaardiging van gereedschap, m.u.v. vormkasten en gietvormen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 249 969 € en een eigen vermogen van € 8,86 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 23,1 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 83,2 %, boven de mediaan van de sector (39,8 %).

Vergelijkbare vennootschappen als IPL Tooling Lommel

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over IPL Tooling Lommel

Wat is de omzet van IPL Tooling Lommel?

IPL Tooling Lommel legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van IPL Tooling Lommel?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0441237459 voor IPL Tooling Lommel, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0441.237.459.

Waar is de zetel van IPL Tooling Lommel?

Volgens het KBO-register is de zetel van IPL Tooling Lommel gevestigd in 3920 Lommel.

Wat is het eigen vermogen van IPL Tooling Lommel?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van IPL Tooling Lommel 8 860 775 €, een solvabiliteit van 83,2 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft IPL Tooling Lommel?

Gemiddeld 23,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van IPL Tooling Lommel?

Het register telt 3 actieve mandaten bij IPL Tooling Lommel. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van IPL Tooling Lommel

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 01/09/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie