ETS E. Ronveaux NV
454,3 VTEDe score van ETS E. Ronveaux verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +12 % Eigen vermogen +13 % Totaal activa +4 % Personeelsbestand (gem. VTE) +9 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van ETS E. Ronveaux
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 76,5 mln | ||||
| Nettoresultaat | 548 741 € | ||||
| Eigen vermogen | € 8,41 mln | ||||
| Liquide middelen | € 2,81 mln | ||||
| EBITDA | € 1,13 mln | ||||
| Totaal activa | € 45,8 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 12/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 17/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 20/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 07/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 16/06/2022
Financiële analyse van ETS E. Ronveaux
- Solvabiliteit18,4 %mediaan van de sector: 39,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van ETS E. Ronveaux
11 actieve bestuurder(s) in het register.
en 5 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van ETS E. Ronveaux →Publicaties van ETS E. Ronveaux in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0439.480.076
- Btw-nummer
- BE0439480076
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0439480076 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 18/12/1989
- Zetel
- 5590 Ciney
- Grootte
- Groot · 454,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 12/06/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw (NACE 23610)
ETS E. Ronveaux (NV) is sinds 1989 gevestigd in Ciney en actief in: vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 76,5 mln, een winst van 548 741 € en een eigen vermogen van € 8,41 mln. Met 454,3 voltijdse equivalenten is het een grote onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 18,4 %, onder de mediaan van de sector (39,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als ETS E. Ronveaux
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Lithobeton Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Gistel · balans € 34,9 mln
- Ergon Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Lier · balans € 45,6 mln
- Tubobel Aqua Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Tessenderlo-Ham · balans € 36,7 mln
- CBS Beton Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Wielsbeke · balans € 28,2 mln
- Twintec Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Wezet · balans € 59,2 mln
- Eloy Prefab Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Sprimont · balans € 26,5 mln
- J. Janssens en Zonen Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Brecht · balans € 37,1 mln
- Structo Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw Brugge · balans € 19,7 mln
Veelgestelde vragen over ETS E. Ronveaux
Wat is de omzet van ETS E. Ronveaux?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van ETS E. Ronveaux 76 469 645 €.
Wat is het btw-nummer van ETS E. Ronveaux?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0439480076 voor ETS E. Ronveaux, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0439.480.076.
Waar is de zetel van ETS E. Ronveaux?
Volgens het KBO-register is de zetel van ETS E. Ronveaux gevestigd in 5590 Ciney.
Wat is het eigen vermogen van ETS E. Ronveaux?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van ETS E. Ronveaux 8 412 308 €, een solvabiliteit van 18,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft ETS E. Ronveaux?
Gemiddeld 454,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van ETS E. Ronveaux?
Het register telt 11 actieve mandaten bij ETS E. Ronveaux. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van ETS E. Ronveaux
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →