B. & C. NV
107,5 VTEDe score van B. & C. verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +70 % Eigen vermogen +25 % Totaal activa +393 % Personeelsbestand (gem. VTE) +54 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van B. & C.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 14,0 mln | ||||
| Nettoresultaat | 146 142 € | ||||
| Eigen vermogen | € 3,24 mln | ||||
| Liquide middelen | 569 € | ||||
| EBITDA | € 1,70 mln | ||||
| Totaal activa | € 22,8 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 04/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 08/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 17/06/2022
Financiële analyse van B. & C.
- Solvabiliteit14,2 %mediaan van de sector: 36,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van B. & C.
Publicaties van B. & C. in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0438.495.329
- Btw-nummer
- BE0438495329
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0438495329 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 29/09/1989
- Zetel
- 2300 Turnhout
- Grootte
- Middelgroot · 107,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/06/2026
- Activiteit
- Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling (NACE 49320)
B. & C. (NV) is sinds 1989 gevestigd in Turnhout en actief in: personenvervoer over de weg zonder dienstregeling. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 14,0 mln, een winst van 146 142 € en een eigen vermogen van € 3,24 mln. Met 107,5 voltijdse equivalenten is het een middelgrote onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 14,2 %, onder de mediaan van de sector (36,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als B. & C.
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Mandel Car Toerisme Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Izegem · balans € 13,5 mln
- Leonard Travel International Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Blegny · balans € 25,9 mln
- Staf Cars Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Pelt · balans € 25,3 mln
- Selecta Cars DE Swaef Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Gent · balans € 11,1 mln
- Lauwers Activiteiten van reisbureaus Boechout · balans € 19,8 mln
- Les Voyages François Lenoir Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Bergen · balans € 31,9 mln
- Sylvae Tours Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Herzele · balans € 13,0 mln
- De Hauwere Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling Lebbeke · balans € 17,6 mln
Veelgestelde vragen over B. & C.
Wat is de omzet van B. & C.?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van B. & C. 13 968 982 €.
Wat is het btw-nummer van B. & C.?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0438495329 voor B. & C., als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0438.495.329.
Waar is de zetel van B. & C.?
Volgens het KBO-register is de zetel van B. & C. gevestigd in 2300 Turnhout.
Wat is het eigen vermogen van B. & C.?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van B. & C. 3 238 434 €, een solvabiliteit van 14,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft B. & C.?
Gemiddeld 107,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van B. & C.?
Het register telt 3 actieve mandaten bij B. & C.. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van B. & C.
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →