Crahay BV
De score van Crahay verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +56 % Totaal activa +78 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 13 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Crahay
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 126 550 € | ||||
| Eigen vermogen | 650 218 € | ||||
| Liquide middelen | 394 069 € | ||||
| EBITDA | 203 206 € | ||||
| Totaal activa | 765 145 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 12/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 20/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 01/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/08/2022
Financiële analyse van Crahay
- Solvabiliteit85,0 %mediaan van de sector: 44,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Crahay
Publicaties van Crahay in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0437.488.014
- Btw-nummer
- BE0437488014
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0437488014 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 08/05/1989
- Zetel
- 4000 Luik
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 12/08/2026
- Activiteit
- Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie (NACE 42220)
Crahay (BV) is sinds 1989 gevestigd in Luik en actief in: bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 126 550 € en een eigen vermogen van 650 218 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 85,0 %, boven de mediaan van de sector (44,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Crahay
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Wifi-X Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Gent · balans 341 742 €
- Vanelgro Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Tongeren-Borgloon · balans € 1,96 mln
- MB Cooper & Partners Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen Vilvoorde · balans 394 024 €
- Mmcp Group Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Gent · balans 71 735 €
- Mad technics Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Lokeren · balans 42 934 €
- Groep K.O.C. Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Beringen · balans 793 614 €
- AM Construct Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Antwerpen · balans 810 241 €
- ATS-AT Your Services Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie Willebroek · balans 727 662 €
Veelgestelde vragen over Crahay
Wat is de omzet van Crahay?
Crahay legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Crahay?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0437488014 voor Crahay, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0437.488.014.
Waar is de zetel van Crahay?
Volgens het KBO-register is de zetel van Crahay gevestigd in 4000 Luik.
Wat is het eigen vermogen van Crahay?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Crahay 650 218 €, een solvabiliteit van 85,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Crahay?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Crahay. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Crahay
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →