Cluma Engineering NV
34,8 VTEDe score van Cluma Engineering verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +12 % Totaal activa -10 % Personeelsbestand (gem. VTE) -7 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Cluma Engineering
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 905 825 € | ||||
| Eigen vermogen | € 1,03 mln | ||||
| Liquide middelen | 902 548 € | ||||
| EBITDA | € 1,53 mln | ||||
| Totaal activa | € 4,21 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 20/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 24/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/12/2021neergelegd op 25/07/2022
Financiële analyse van Cluma Engineering
- Solvabiliteit24,4 %mediaan van de sector: 44,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Cluma Engineering
Publicaties van Cluma Engineering in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0431.869.932
- Btw-nummer
- BE0431869932
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0431869932 · vastgesteld op 01/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 01/09/1987
- Zetel
- 8800 Roeselare
- Grootte
- Klein · 34,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 20/07/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110)
Cluma Engineering (NV) is sinds 1987 gevestigd in Roeselare en actief in: vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 905 825 € en een eigen vermogen van € 1,03 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 34,8 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 24,4 %, onder de mediaan van de sector (44,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Cluma Engineering
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Safitech Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Zulte · balans 45 643 €
- Smevago Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Arendonk · balans € 4,26 mln
- Becona Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Diest · balans € 4,27 mln
- YPCAR Cy Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Ieper · balans € 4,31 mln
- Metaalwerk Hancke Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Lo-Reninge · balans € 4,33 mln
- Komodo Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Puurs-Sint-Amands · balans € 4,26 mln
- Buyck Maritieme Metaalbouw Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Eeklo · balans € 3,98 mln
- Westland Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Lo-Reninge · balans € 3,96 mln
Veelgestelde vragen over Cluma Engineering
Wat is de omzet van Cluma Engineering?
Cluma Engineering legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Cluma Engineering?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0431869932 voor Cluma Engineering, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0431.869.932.
Waar is de zetel van Cluma Engineering?
Volgens het KBO-register is de zetel van Cluma Engineering gevestigd in 8800 Roeselare.
Wat is het eigen vermogen van Cluma Engineering?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Cluma Engineering 1 025 917 €, een solvabiliteit van 24,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Cluma Engineering?
Gemiddeld 34,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Cluma Engineering?
Het register telt 5 actieve mandaten bij Cluma Engineering. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Cluma Engineering
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →