Patrick RENAUD BV
16,3 VTEDe score van Patrick RENAUD verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +21 % Totaal activa +21 % Personeelsbestand (gem. VTE) +12 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Patrick RENAUD
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −33 667 € | ||||
| Eigen vermogen | 305 590 € | ||||
| Liquide middelen | 57 034 € | ||||
| EBITDA | 128 970 € | ||||
| Totaal activa | € 1,90 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 18/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 19/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 17/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 15/07/2022
Financiële analyse van Patrick RENAUD
- Solvabiliteit16,1 %mediaan van de sector: 29,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Patrick RENAUD
Publicaties van Patrick RENAUD in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0431.789.065
- Btw-nummer
- BE0431789065
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0431789065 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 01/07/1987
- Zetel
- 7540 Doornik
- Grootte
- Klein · 16,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/07/2026
- Activiteit
- Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47811)
Patrick RENAUD (BV) is sinds 1987 gevestigd in Doornik en actief in: detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 33 667 € en een eigen vermogen van 305 590 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 16,3 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 16,1 %, onder de mediaan van de sector (29,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Patrick RENAUD
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Salaz Motors Select Detailhandel in motorvoertuigen Saint-Ghislain · balans € 1,93 mln
- Media Autos Detailhandel in motorvoertuigen Saint-Nicolas · balans 75 747 €
- Baracars Detailhandel in motorvoertuigen Sint-Pieters-Leeuw · balans 33 063 €
- Takelbedrijf Pierreux Detailhandel in motorvoertuigen Brussel · balans € 1,86 mln
- Garage Wellens Tessenderlo Detailhandel in motorvoertuigen Tessenderlo-Ham · balans € 1,94 mln
- BVH Detailhandel in motorvoertuigen Chaudfontaine · balans € 2,01 mln
- Auto C.D. Detailhandel in motorvoertuigen Menen · balans € 1,77 mln
- VDB-Engels Detailhandel in motorvoertuigen Meise · balans € 1,75 mln
Veelgestelde vragen over Patrick RENAUD
Wat is de omzet van Patrick RENAUD?
Patrick RENAUD legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Patrick RENAUD?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0431789065 voor Patrick RENAUD, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0431.789.065.
Waar is de zetel van Patrick RENAUD?
Volgens het KBO-register is de zetel van Patrick RENAUD gevestigd in 7540 Doornik.
Wat is het eigen vermogen van Patrick RENAUD?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Patrick RENAUD 305 590 €, een solvabiliteit van 16,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Patrick RENAUD?
Gemiddeld 16,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Patrick RENAUD?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Patrick RENAUD. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Patrick RENAUD
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →